Teaser filmu “Barbie” z Margot Robbie parodiuje “2001: Odyseję kosmiczną”

Barbie Zwiastun
Barbie Zwiastun (teaser) / Foto: Warner Bros. Pictures – kanał na YouTubie

Do premiery “Barbie” coraz bliżej. Wyjątkowa komedia romantyczna z Margot Robbie w roli tytułowej zadebiutuje na ekranach już latem przyszłego roku. Dziś do sieci wypłynął wreszcie pierwszy zwiastun – a właściwie teaser – filmu. Zobaczcie, jak Robbie prezentuje się w nowym, “plastikowym” wcieleniu.

Barbie Zwiastun filmu (teaser)

Teaser “Barbie” pojawił się dziś – w USA pokazywany jest na pokazach przedpremierowych wyczekiwanej superprodukcji “Avatar: Istota wody”. Zapowiedź wideo parodiuje scenę otwierającą z klasycznego “2001: Odysei kosmicznej” Stanleya Kubricka. Sparodiowana została legendarna scena otwierająca ten film sci-fi; narratorką teasera jest Helen Mirren. W klipie widzimy Margot Robbie jako olbrzymią Barbie, którą zachwycają się dziewczęta bawiące się lalkami.

Pod koniec zwiastuna widać też zbiór scen z filmu: Margot Robbie stoi na dachu swojego domu i podziwia kiczowato różową okolicę; Ryan Gosling pojawia się w skórzanej kamizelce z frędzlami; widzimy znów Robbie, tym razem w scenie dyskotekowej. Zobaczcie pełny teaser.

Film opowie o lalce pochodzącej z tak zwanego Barbielandu – zostaje ona usunięta z tej krainy, bo nie jest wystarczająco perfekcyjna. Za karę trafia do prawdziwego świata. Portale filmowe donoszą, że “Barbie” nie będzie “bezdusznym” projektem, wykorzystującym popularność zabawek firmy Mattel, a w rękach reżyserki może powstać ambitna historia o standardach piękna we współczesnym świecie. Za reżyserię projektu odpowiada Greta Gerwig – mająca na koncie m.in. nagradzany komediodramat “Lady Bird”.

W obsadzie komedii romantycznej między innymi: Robbie, Gosling, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Emma Mackey, Alexandra Shipp, Connor Swindells, Will Ferrell, Michael Cera, Issa Rae, Hari Nef, Kingsley Ben-Adir i Jamie Demetriou. Premiera na dużych ekranach już w lipcu 2023 roku.

Previous Article
Wikingowie: Walhalla Dorociński

"Wikingowie: Walhalla" - zwiastun sezonu 2., a w nim Dorociński w znaczącej roli

Next Article
Knox Goes Away Joanna Kulig

Joanna Kulig u boku Ala Pacino w filmie Michaela Keatona "Knox Goes Away"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share