Henry Cavill jednak pożegna się z peleryną. Gunn szykuje inny film o Supermanie

Henry Cavill nie powróci jako Superman
Henry Cavill nie powróci jako Superman / Foto: Warner Bros., DC Entertainment, Legendary Pictures

Henry Cavill jednak nie powróci w ikonicznej roli Supermana. James Gunn wyjawił, że ruszają prace nad alternatywnym projektem, którego bohaterem będzie Clark Kent, i w obsadzie nie znalazło się miejsce dla Cavilla. Co wiemy o tym zupełnie nowym przedsięwzięciu DC?

Henry Cavill nie powróci jako Superman. Przykra wiadomość dla fanów gwiazdora

Będzie to pierwszy film o Supermanie od czasu, gdy kierownikami DC Studios stali się James Gunn i Peter Safran. W planach jest realizacja widowiska o młodym Supermanie; możliwe, że projekt będzie nosił cechy kina inicjacyjnego (coming-of-age movie). Z oczywistych względów Henry Cavill nie mógłby więc powrócić w roli Clarka Kenta, która według wielu fanów jest dla niego emblematyczna.

Akcja będzie osadzona w Smallville. Scenariusz filmu przygotowuje Gunn; najprawdopodobniej znajduje się on w fazie wstępnej preprodukcji. Cavill zrezygnował z występu w netfliksowym “Wiedźminie” i wielu fanów spekulowało, że właśnie z racji powrotu do DCEU. Teraz okazuje się, że ów powrót nie nastąpi. Na otarcie łez pozostaje jego rola cameo w “Black Adamie” z Dwayne’em Johnsonem.

Gunn niedawno potwierdził też, że choć Ben Affleck nie powróci jako Batman, to zostanie zatrudniony przez DC Studios do reżyserii nowego projektu wytwórni. Cavilla zobaczymy wkrótce w filmie akcji “Argylle” wspólnie z Catherine O’Harą, Johnem Ceną i Bryanem Cranstonem (premiera prawdopodobnie w drugiej połowie 2023 r.). Ma to być start nowej, szpiegowskiej trylogii.

Previous Article
Ben Affleck wyreżyseruje film DC

Ben Affleck reżyserem nowego filmu z kanonu DCEU?

Next Article
Wikingowie: Walhalla Dorociński

"Wikingowie: Walhalla" - zwiastun sezonu 2., a w nim Dorociński w znaczącej roli

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share