Ryan Phillippe stanie do walki z zabójczym kultem w thrillerze “One Mile”

One Mile Ryan Phillippe
One Mile Ryan Phillippe w nowym thrillerze / Foto: instagram.com/ryanphillippe

Ryan Phillippe wystąpi w filmie “One Mile”, który będzie dreszczowcem o samotnym ojcu i jego córce terroryzowanych przez członków groźnego kultu. Od razu złożono zamówienie na realizację kontynuacji; Phillippe będzie też producentem tego mrożącego krew w żyłach widowiska.

One Mile Ryan Phillippe zagra w thrillerze z wątkiem niebezpiecznej sekty

Ryan Phillippe zagra w filmie “One Mile” postać ojca, który właśnie został zwolniony z więzienia i opuszcza zakład karny. Mężczyzna chce odnowić więź z nastoletnią córką i zabiera ją w podróż, której celem będzie wizyta na kampusie uniwersyteckim (dziewczyna wkrótce zaczyna naukę w college’u). Po drodze duet napotyka spore problemy – na drodze bohaterów pojawiają się bowiem członkowie złowrogiego kultu. Mieszkająca w lesie sekta upatrzyła sobie mieszczuchów na swój nowy “cel”… To będzie prawdziwy test dla ojca i córki.

Za realizację filmu ma być odpowiedzialna wytwórnia Kapital Entertainment, która dotąd tworzyła tylko seriale – dla Netfliksa, Amazona, HBO, NBC czy MTV. Katalog Kapital Ent. zasilają takie tytuły jak “Santa Clarita Diet”, “Tajemnice Laury”, “The Neighborhood” czy “Kevin from Work”. Dystrybucją zajmie się firma Paramount Global Content Distribution.

Scenariusz dreszczowca “One Mile” przygotował John Hlavin, który pracował też przy serialu “Strzelec” z udziałem Ryana Phillippe’ego, a za produkcję “The Man Who Fell to Earth” był nominowany do nagrody Venice TV. W dorobku scenopisarskim Hlavina znajduje się również horror akcji “Underworld: Przebudzenie”. Będzie on producentem wykonawczym “One Mile”.

Czytaj też: Ryan Phillippe gwiazdą “wybuchowego” thrillera w stylu kina noir

Hlavin napisze też skrypt drugiej części thrillera, która jeszcze przed premierą “jedynki” otrzymała zielone światło na realizację. Obie odsłony będą kręcone jednocześnie. Innymi producentami “One Mile” są Aaron Kaplan, Brian Morewitz, Michael Lohmann i Kevin Marco.

Previous Article
Top Gun: Maverick Meg Ryan

Wiemy, dlaczego Meg Ryan nie powróciła jako Carole w sequelu "Top Guna"

Next Article
Krzyk 6 Zwiastun

Pierwszy zwiastun "Krzyku 6" już w sieci. Ghostface terroryzuje nowojorczyków

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share