Pedro Miguel Arce nie żyje. Był gwiazdą m.in. “Ziemi żywych trupów”

Pedro Miguel Arce nie żyje
Pedro Miguel Arce nie żyje / Foto: instagram.com/pedromiguelarce

Pedro Miguel Arce nie żyje. W wieku czterdziestu sześciu lat zmarł aktor z Nikaragui, który od lat mieszkał i pracował w Kanadzie, zwłaszcza Toronto. Był dobrze znany ze swoich występów w filmach “Ziemia żywych trupów” George’a Romero, “Special Correspondents” czy “Get Rich or Die Tryin'” oraz w serialu “Klub Cuervos prezentuje: Ballada o Hugo Sánchezie”.

Pedro Miguel Arce nie żyje. Zmarł aktor znany z serialu Wirus oraz z Ziemi żywych trupów

Pedro Miguel Arce urodził się w 1976 roku w mieście Managua – stolicy Nikaragui. Po tym, jak jego rodzina przeniosła się z Ameryki Środkowej na Florydę w stanie Miami, Arce mógł zaznać amerykańskiego snu. Później osiedlił się w kanadyjskim Ontario. W liceum grywał w piłkę nożną, później postawił na karierę w branży rozrywkowej.

Pomieszkiwał w Los Angeles i w ten sposób zdołał rozwinąć karierę aktorską. Pojawiał się w takich serialach jak “Koroner”, “Bad Blood”, “Slasher”, “Detektyw” HBO, “Wirus”, “Transporter” czy “Jak poznałem waszą matkę”. Dobrze odnajdywał się w filmach pełnometrażowych. Pojawił się w dramacie kryminalnym “Get Rich or Die Tryin'” z 50 Centem, w horrorze “Ziemia żywych trupów” od wieszcza kina grozy – George’a A. Romero, a także w filmie Disneya “Wyznania małoletniej gwiazdy” z Lindsay Lohan.

Jego dorobek zamyka serial “Diggstown” stacji CBC, gdzie wcielał się przez kilka odcinków w Neda Floresa. Serwis IMDb podaje, że na premierę wciąż czeka kilka projektów z udziałem Pedro Miguela Arce, które znajdują się na etapie postprodukcji (“Stealing Vows”, “The Bounce”, “Eumenides Falls”).

Aktor zmarł w Toronto w Kanadzie. Był komikiem i stand-uperem. Na Instagramie chętnie zamieszczał fragmenty swoich występów. Aktor zmarł po krótkiej walce z chorobą nowotworową. Odszedł w spokoju, otoczony członkami najbliższej rodziny. Miał 46 lat.

Previous Article
Sex Education Sezon 4 Andi Osho

Nowe nazwisko w obsadzie 4. sezonu "Sex Education" Netfliksa

Next Article
Ucieczka na Górę Czarownic Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard zagra w nowej wersji "Ucieczki na Górę Czarownic"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share