Jonathan Bennett zagrał w gejowskiej komedii romantycznej o tematyce świątecznej

The Holiday Sitter
The Holiday Sitter – wkrótce premiera / Foto: Hallmark Channel

W listopadzie premierę zaliczyła pierwsza gejowska komedia romantyczna od mainstreamowej wytwórni – “Bros”. Przyszła kolej na pierwszy bożonarodzeniowy rom-com z gejowskimi bohaterami w rolach głównych. Tytuł to “The Holiday Sitter”, w filmie występuje między innymi Jonathan Bennett, znany z kultowych “Wrednych dziewczyn”.

The Holiday Sitter – nowa komedia romantyczna o tematyce gejowskiej

“The Holiday Sitter” to oficjalnie pierwsza komedia romantyczna o tematyce świątecznej, której pierwszoplanowi bohaterowie to geje, i która ukaże się na kanale Hallmark Channel. W USA premiera telewizyjna planowana jest na niedzielę, 11 grudnia 2022. Media amerykańskie uznały film za kamień milowy, bo nawet jeśli wcześniej pojawiały się rom-comowe, świąteczne produkcje o tematyce LGBTQ (np. “Dashing in December”, “Christmas at the Ranch”), to geje i lesbijki nigdy nie byli w nich postaciami przodującymi.

Warto zaznaczyć, że sam Jonathan Bennett pojawił się już w dwóch podobnych produkcjach: “The Christmas House” oraz “The Christmas House 2: Deck Those Halls”. Do trzech razy sztuka. Po roli w “Holiday Sitter” w wywiadzie dla magazynu “Out” aktor żartobliwie nazywa się “gejowskim królem świąt”. “Występuję w tych filmach, bo to ważne, aby wszyscy wiedzieli, że święta są każdego”, dodaje 41-latek. Zobaczcie zapowiedź wideo komedii “The Holiday Sitter”.

Jonathan Bennett występuje w filmie jako Sam, który tuż przed Bożym Narodzeniem podejmuje się opieki nad siostrzeńcem i siostrzenicą. Miał lecieć na Hawaje, ale czego nie zrobi się dla rodziny… By ułatwić sobie to zadanie, rekrutuje do pomocy przystojnego sąsiada – Jasona (George Krissa). Świąteczna atmosfera zagęszcza się z minuty na minutę, a panowie coraz bardziej mają się ku sobie.

Komedię romantyczną wyreżyserowała Ali Liebert, Jonathan Bennett uczestniczył w pracach nad scenariuszem. Obsadę filmu zasilają także Chelsea Hobbs, Donia Kash, Matthew James Dowden, Nathan Parrott, Amy Goodmurphy i Todd Matthews.

Jonathan Bennett pozostaje najbardziej znany z komedii młodzieżowej “Wredne dziewczyny”, w której grał ukochanego Lindsay Lohan. Co ciekawe jego była ekranowa partnerka niedawno też zagrała w christmasowej komedii romantycznej. Mowa o przeboju Netfliksa “Niezapomniane święta”, który szybko wdarł się do notowania Top 10 największych hitów platformy w listopadzie.

Previous Article
Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence: "Byłam pierwszą kobietą grającą rolę główną w kinie akcji"

Next Article
Kobieta na dachu

Premiera kinowa: "Kobieta na dachu". Nagradzany polski dramat

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share