Zwiastun 4. sezonu “Cudotwórców”. Radcliffe kontra postapokalipsa

Cudotwórcy Sezon 4 Zwiastun
Cudotwórcy Sezon 4 Zwiastun serialu już w sieci / Foto: TBS – kanał na YouTubie

Serial komediowy “Cudotwórcy” powraca ze swoim 4. sezonem. Każda kolejna odsłona tej produkcji to nowa, zamknięta opowieść i tym razem twórcy przeniosą nas na postapokaliptyczne pustkowia. W serialu wraca zgrana ekipa: Daniel Radcliffe, Steve Buscemi oraz Geraldine Viswanathan. Tytuł nowej serii to “Miracle Workers: End Times”.

Cudotwórcy Sezon 4 Zwiastun serialu z Danielem Radcliffe’em

W Stanach Zjednoczonych “Cudotwórcy” ukazują się na antenie mało znanej stacji TBS. W Polsce serial był pokazany przez HBO. Pierwszy sezon miał premierę trzy lata temu, dział się w niebie, a Steve Buscemi grał w nim… Boga. Druga seria toczyła się w wiekach ciemnych, a trzecia – w XIX wieku na szlaku oregońskim. Najnowsze odcinki dzieją się po zagładzie nuklearnej w niedalekiej przyszłości.

Całość będzie mocno inspirowana serią “Mad Max”. Daniel Radcliffe pojawi się w roli pustynnego wojownika, który spotyka na swojej drodze groźną rozbójniczkę (Geraldine Viswanathan). Szybko połączy ich romans. Akcja dzieje się w skansenie o nazwie “Boomtown”, o bardzo industrialnym designie. Bohaterowie odziani są w skóry i ćwieki. Zapowiada się intrygujący sezon. Zobaczcie zwiastun.

Pierwszy odcinek “Miracle Workers: End Times” zobaczymy już 16 stycznia 2023 roku. Całość ma liczyć dziesięć epizodów, podobnie jak poprzednie sezony. Finałowy odcinek serii czwartej prawdopodobnie zostanie wyemitowany pod koniec marca. Scenariusze do nowej serii napisali między innymi Matt Walsh (“Zły Mikołaj”) i Robert Padnick (“Big Mouth”).

Poza Radcliffe’em i Viswanathan w obsadzie nowych “Cudotwórców” znajdują się także Steve Buscemi, Karan Soni i Jon Bass.

Daniel Radcliffe za swoje role w “Cudotwórcach” był nominowany do nagród Teen Choice oraz HCA (Hollywood Critics Association Television Award).

Previous Article
Uznany za niewinnego Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal zagra w remake'u filmu "Uznany za niewinnego" z Fordem

Next Article
Christmas Bloody Christmas

Święty Mikołaj urządza masakrę: zwiastun slashera "Christmas Bloody Christmas"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share