“Flash” z nową datą premiery. Film szybciej pojawi się w kinach

The Flash Data premiery
The Flash Data premiery zmieniona / Foto: YouTube; DC

Pomimo licznych kontrowersji wiązanych z Ezrą Millerem, Warner Bros. wciąż mocno wierzy w swój nadchodzący projekt – film superbohaterski “The Flash”. Megaprodukcja ukaże się w kinach o tydzień wcześniej, niż planowano ostatnio – 16 czerwca 2023. Czy film okaże się takim przebojem, na jaki liczy wytwórnia?

The Flash Data premiery filmu z Ezrą Millerem i Benem Affleckiem

“The Flash” ma pecha do dat. Początkowo film miał ukazać się w kinach… w marcu 2018 roku, ale później premierę odwlekano wielokrotnie: na lipiec 2022, listopad tego roku, później na 23 czerwca 2023. Ostatnie film zobaczymy trochę wcześniej – 16 czerwca – o ile plany znów nie ulegną zmianie. Wiadomo, że tego samego dnia w kinach debiutują komedia z udziałem Jennifer Lawrence – “No Hard Feelings” – oraz film animowany wytwórni Pixar, “Między nami żywiołami”.

Warner Bros. trochę odzyskało wiarę w “The Flasha” po tym, jak przeprowadzono pokaz testowy filmu i przyniósł on pozytywne reakcje zgromadzonych. Portale filmowe zapewniają, że ciepłe opinie mają pochodzić od przypadkowych widzów – nie przedstawicieli studia DC. Możliwe też, że datę premiery zmieniono, by uniknąć konkurencji ze strony Harrisona Forda i jego potencjalnego blockbustera – “Indiany Jonesa i tarczy przeznaczenia” (debiut na ekranach: 30 czerwca).

Warto zaznaczyć, że po pokazie testowym “Flasha” nazwano filmem superbohaterskim “niemal tak dobrym” jak ostatnia część serii o Spider-Manie. To pozwala wierzyć, że w rękach Andy’ego Muschiettiego powstało kapitalne kino.

Studio Warner Bros. ogłosiło też, że film animowany “Mummies” z Seanem Beanem ukaże się 24 lutego 2023.

Film “The Flash” będzie superbohaterskim widowiskiem z udziałem takich sław jak Ben Affleck, Michael Keaton czy Michael Shannon. Budżet filmu wyniósł 200 mln dolarów. Zdjęcia zakończono już w październiku minionego roku i obecnie trwa postprodukcja dzieła. Krótki teaser filmu zaprezentowano szczęśliwcom uczestniczącym w CinemaConie w Las Vegas wiosną. Plany dystrybucyjne obejmują premiera “Flasha” w kinach oraz późniejszą emisję na platformie HBO Max.

Previous Article
Filip Zwiastun filmu

Zwiastun nagradzanego dramatu "Filip" z udziałem Więckiewicza i Kulma Jr.

Next Article
The Last of Us Zwiastun serialu

Nowy zwiastun serialowego "The Last of Us"

Related Posts
Total
0
Share