“Flash” z nową datą premiery. Film szybciej pojawi się w kinach

The Flash Data premiery
The Flash Data premiery zmieniona / Foto: YouTube; DC

Pomimo licznych kontrowersji wiązanych z Ezrą Millerem, Warner Bros. wciąż mocno wierzy w swój nadchodzący projekt – film superbohaterski “The Flash”. Megaprodukcja ukaże się w kinach o tydzień wcześniej, niż planowano ostatnio – 16 czerwca 2023. Czy film okaże się takim przebojem, na jaki liczy wytwórnia?

The Flash Data premiery filmu z Ezrą Millerem i Benem Affleckiem

“The Flash” ma pecha do dat. Początkowo film miał ukazać się w kinach… w marcu 2018 roku, ale później premierę odwlekano wielokrotnie: na lipiec 2022, listopad tego roku, później na 23 czerwca 2023. Ostatnie film zobaczymy trochę wcześniej – 16 czerwca – o ile plany znów nie ulegną zmianie. Wiadomo, że tego samego dnia w kinach debiutują komedia z udziałem Jennifer Lawrence – “No Hard Feelings” – oraz film animowany wytwórni Pixar, “Między nami żywiołami”.

Warner Bros. trochę odzyskało wiarę w “The Flasha” po tym, jak przeprowadzono pokaz testowy filmu i przyniósł on pozytywne reakcje zgromadzonych. Portale filmowe zapewniają, że ciepłe opinie mają pochodzić od przypadkowych widzów – nie przedstawicieli studia DC. Możliwe też, że datę premiery zmieniono, by uniknąć konkurencji ze strony Harrisona Forda i jego potencjalnego blockbustera – “Indiany Jonesa i tarczy przeznaczenia” (debiut na ekranach: 30 czerwca).

Warto zaznaczyć, że po pokazie testowym “Flasha” nazwano filmem superbohaterskim “niemal tak dobrym” jak ostatnia część serii o Spider-Manie. To pozwala wierzyć, że w rękach Andy’ego Muschiettiego powstało kapitalne kino.

Studio Warner Bros. ogłosiło też, że film animowany “Mummies” z Seanem Beanem ukaże się 24 lutego 2023.

Film “The Flash” będzie superbohaterskim widowiskiem z udziałem takich sław jak Ben Affleck, Michael Keaton czy Michael Shannon. Budżet filmu wyniósł 200 mln dolarów. Zdjęcia zakończono już w październiku minionego roku i obecnie trwa postprodukcja dzieła. Krótki teaser filmu zaprezentowano szczęśliwcom uczestniczącym w CinemaConie w Las Vegas wiosną. Plany dystrybucyjne obejmują premiera “Flasha” w kinach oraz późniejszą emisję na platformie HBO Max.

Previous Article
Filip Zwiastun filmu

Zwiastun nagradzanego dramatu "Filip" z udziałem Więckiewicza i Kulma Jr.

Next Article
The Last of Us Zwiastun serialu

Nowy zwiastun serialowego "The Last of Us"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share