“Piękny poranek” z Léą Seydoux – zwiastun i data premiery

Piękny poranek Zwiastun
Piękny poranek Zwiastun / Foto: Galapagos, Les Films Pelléas

Léa Seydoux – która ostatnio pojawiła się jako dziewczyna Bonda, Madeleine Swann, w hicie “Nie czas umierać” – jest gwiazdą melodramatu “Piękny poranek”. Francusko-niemiecka koprodukcja ukaże się na ekranach polskich kin już 9 grudnia. Zobaczcie oficjalną zapowiedź wideo.

Piękny poranek Zwiastun filmu z Léą Seydoux

“Piękny poranek” opowiada historię Sandry, młodej samotnej matki, która opiekuje się schorowanym ojcem. Razem z rodziną walczy, by zapewnić mu odpowiednie wsparcie. W tym samym czasie na nowo nawiązuje relację z Clémentem, dawno nie widzianym przyjacielem. Choć mężczyzna nie jest wolny, zaczynają namiętny romans. (opis dystrybutora – Galapagos Films)

Czytaj też: Ranking – najlepsze role w karierze Léi Seydoux

Jako Sandra Kinsler pojawia się w filmie Léa Seydoux, a w obsadzie znajdują się także Pascal Greggory (grający ojca głównej bohaterki), Melvil Poupaud, Nicole Garcia, Camille Leban Martins, Sarah Le Picard, Fejria Deliba i Kester Lovelace. Za scenariusz i reżyserię “Pięknego poranka” odpowiada Mia Hansen-Løve – laureatka Srebrnego Niedźwiedzia, twórczyni “Wyspy Bergmana”, “Ojca moich dzieci” czy “Żegnaj, pierwsza miłości”.

Co o filmie ma do powiedzenia główna gwiazda, Léa Seydoux?

— Kiedy przeczytałam scenariusz, bardzo spodobało mi się zestawienie pragnienia miłości ze strony samotnej, owdowiałej Sandry i odchodzenia oraz choroby jej ukochanego ojca. To było bardzo interesujące, że te dwa niezwykle silne doświadczenia wydarzyły się w tym samym czasie w życiu mojej bohaterki. Jest rozdarta między dwoma emocjonalnie niedostępnymi mężczyznami: żonatym kochankiem i umierającym, nie rozpoznającym Sandry na skutek choroby ojcem.

Źródło: Galapagos Films – materiały nadesłane

Previous Article
Ang Lee nakręci biografię Bruce'a Lee

Reżyser "Brokeback Mountain" nakręci filmową biografię Bruce'a Lee

Next Article
Cocaine Bear Zwiastun

"Cocaine Bear": zobacz zwiastun filmu survivalowego o naćpanym niedźwiedziu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share