“Cocaine Bear”: zobacz zwiastun filmu survivalowego o naćpanym niedźwiedziu

Cocaine Bear Zwiastun
Cocaine Bear Zwiastun filmu / Foto: Universal, Lord Miller Productions

O survivalowej czarnej komedii “Cocaine Bear” głośno jest już od miesięcy. Nic dziwnego – film o absurdalnym tytule opowiada w końcu o niedźwiedziu, który wpada w narkotykową furię po spożyciu tytułowej kokainy. Projekt wyreżyserowała Elizabeth Banks – aktorka znana m.in. z filmów “Pitch Perfect”, “Igrzyska śmierci” oraz “Brightburn: Syn ciemności”.

Cocaine Bear Zwiastun najbardziej absurdalnego filmu nadchodzących miesięcy

Film opowie autentyczną historię amerykańskiego niedźwiedzia czarnego (baribala), w którego łapy wpada worek pełen kokainy. Zwierzę pożera narkotyki i za ich sprawą wpada w morderczy szał, siejąc spustoszenie w małym miasteczku w stanie Kentucky. Grupa turystów i lokalnych mieszkańców łączy siły, aby przetrwać walkę z dziką siłą natury.

To, co brzmi jak przepis na komedię klasy “B”, w istocie wydarzyło się naprawdę w Stanach Zjednoczonych grudniem 1985 roku. Paczka kokainy wypadła przypadkiem z samolotu, którym leciał Andrew Thornton II, kryminalista i handlarz narkotykowy. Niestety, niedźwiedź zmarł w wyniku kontaktu z tak potężną dawką kokainy.

Trailer udostępniło w sieci studio Universal Pictures, które planuje premierę na 24 lutego 2023 roku. To może być najdziksza filmowa jazda bez trzymanki od dawna. W zwiastunie niedźwiedź bardzo szybko wpada w furię i zaczyna się jatka – zdaje się, że film urośnie do swojego wiele obiecującego tytułu. W jednej ze scen trailera zwierzę pożera nawet… Jesse’ego Tylera Fergusona – aktora znanego z sitcomu “Modern Family”.

Obsadę filmu “Cocaine Bear” zasilają także Keri Russell, O’Shea Jackson Jr., Christian Convery, Alden Ehrenreich, Isiah Whitlock Jr. i Matthew Rhys. Jedną z ról zagrał również Ray Liotta, który zmarł wiosną tego roku. Film wyprodukowali Phil Lord i Christopher Miller, którzy pracowali m.in. przy serii “21 Jump Street”.

Elizabeth Banks, choć znana jest przede wszystkim z ról filmowych, aktywnie działa też jako reżyserka. Nakręciła nową wersję “Aniołków Charlie’ego” z Kristen Stewart, drugą część serii “Pitch Perfect” oraz jeden z segmentów komedii “Movie 43”.

Previous Article
Piękny poranek Zwiastun

"Piękny poranek" z Léą Seydoux - zwiastun i data premiery

Next Article
Heaven in Hell Zwiastun

"Heaven in Hell" - nowy, gorący zwiastun filmu z Simone'em Susinną

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share