Zobacz zwiastun tragikomedii w reżyserii Jesse’ego Eisenberga

When You Finish Saving the World Zwiastun
When You Finish Saving the World Zwiastun filmu / Foto: A24

Jesse Eisenberg nakręcił swój debiutancki film pełnometrażowy – jego tytuł to “When You Finish Saving the World”. Komediodramat z inicjacyjnym wątkiem dojrzewania miał swoją światową premierę podczas Sundance Film Festival i wkrótce doczeka się premiery kinowej. W międzyczasie zobaczcie oficjalny zwiastun.

When You Finish Saving the World Zwiastun tragikomedii z Julianne Moore

Dystrybucją “When You Finish Saving the World” w USA zajmie się osławione studio A24. Portal “Deadline Hollywood” podaje, że tragikomedia ukaże się w Stanach Zjednoczonych już 20 stycznia 2023 roku. Dotychczas film Eisenberga został pokazany na trzech festiwalach: Sundance w styczniu, w Cannes w maju oraz w Deauville we wrześniu. Na drugim z festiwali reżyser ubiegał się o nagrodę Złotej Kamery.

Finn Wolfhard występuje w “When You Finish…” jako Ziggy – uczeń liceum, który jest też muzykiem folkowo-rockowym i zdobył grupę wiernych fanów, występując online. “Karierą” syna zdumiona jest jego matka – chłodna i wiecznie spięta Evelyn Katz, pracownika przytułku dla ofiar przemocy domowej. Ekranową mamę Wolfharda gra laureatka Oscara Julianne Moore.

W obsadzie “When You Finish Saving the World” znajdują się również Alisha Boe, Jay O. Sanders, Eleonore Hendricks i Billy Bryk, a jedną z producentek jest aktorka Emma Stone. Po premierze festiwalowej komediodramat zyskał mieszano-pozytywne recenzje, zdobywając 67 proc. pozytywnych głosów w serwisie Rotten Tomatoes.

Co ciekawe latem tego roku o planach nakręcenia swojego pierwszego filmu informował też sam Finn Wolfhard. Aktor znany z kultowego “Stranger Things” szykuje komedio-horror “Hell of Summer”, w którym pojawi się Fred Hechinger, i który zostanie wyprodukowany przez Jasona Batemana.

Jesse Eisenberg zapowiedział, że nakręci też swój kolejny film pełnometrażowy – “A Real Pain”, którego akcja osadzona będzie w Polsce. Gwiazdor wystąpi w tym projekcie wspólnie z Kieranem Culkinem.

Previous Article
Super Mario Bros.: The Movie Zwiastun

"Super Mario Bros.: The Movie" - zwiastun wyczekiwanej animacji

Next Article
Wednesday Rekord popularności

"Wednesday" bije rekordy popularności na Netfliksie. Kiedy 2. sezon serialu?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share