Zobacz zwiastun tragikomedii w reżyserii Jesse’ego Eisenberga

When You Finish Saving the World Zwiastun
When You Finish Saving the World Zwiastun filmu / Foto: A24

Jesse Eisenberg nakręcił swój debiutancki film pełnometrażowy – jego tytuł to “When You Finish Saving the World”. Komediodramat z inicjacyjnym wątkiem dojrzewania miał swoją światową premierę podczas Sundance Film Festival i wkrótce doczeka się premiery kinowej. W międzyczasie zobaczcie oficjalny zwiastun.

When You Finish Saving the World Zwiastun tragikomedii z Julianne Moore

Dystrybucją “When You Finish Saving the World” w USA zajmie się osławione studio A24. Portal “Deadline Hollywood” podaje, że tragikomedia ukaże się w Stanach Zjednoczonych już 20 stycznia 2023 roku. Dotychczas film Eisenberga został pokazany na trzech festiwalach: Sundance w styczniu, w Cannes w maju oraz w Deauville we wrześniu. Na drugim z festiwali reżyser ubiegał się o nagrodę Złotej Kamery.

Finn Wolfhard występuje w “When You Finish…” jako Ziggy – uczeń liceum, który jest też muzykiem folkowo-rockowym i zdobył grupę wiernych fanów, występując online. “Karierą” syna zdumiona jest jego matka – chłodna i wiecznie spięta Evelyn Katz, pracownika przytułku dla ofiar przemocy domowej. Ekranową mamę Wolfharda gra laureatka Oscara Julianne Moore.

W obsadzie “When You Finish Saving the World” znajdują się również Alisha Boe, Jay O. Sanders, Eleonore Hendricks i Billy Bryk, a jedną z producentek jest aktorka Emma Stone. Po premierze festiwalowej komediodramat zyskał mieszano-pozytywne recenzje, zdobywając 67 proc. pozytywnych głosów w serwisie Rotten Tomatoes.

Co ciekawe latem tego roku o planach nakręcenia swojego pierwszego filmu informował też sam Finn Wolfhard. Aktor znany z kultowego “Stranger Things” szykuje komedio-horror “Hell of Summer”, w którym pojawi się Fred Hechinger, i który zostanie wyprodukowany przez Jasona Batemana.

Jesse Eisenberg zapowiedział, że nakręci też swój kolejny film pełnometrażowy – “A Real Pain”, którego akcja osadzona będzie w Polsce. Gwiazdor wystąpi w tym projekcie wspólnie z Kieranem Culkinem.

Previous Article
Super Mario Bros.: The Movie Zwiastun

"Super Mario Bros.: The Movie" - zwiastun wyczekiwanej animacji

Next Article
Wednesday Rekord popularności

"Wednesday" bije rekordy popularności na Netfliksie. Kiedy 2. sezon serialu?

Related Posts
Total
0
Share