“Różowe lata 90.” – zwiastun wyczekiwanego sitcomu Netfliksa

Różowe lata 90. Zwiastun
Różowe lata 90. Zwiastun, data premiery na Netflixie / Foto: Netflix, The Carsey-Werner Company

Jesteście gotowi na powrót Erica Formana i jego ekipy? Kontynuacja “Różowych lat 70.” – pod spodziewanym tytułem, “Różowe lata 90.” – otrzymała nareszcie datę premiery i pierwszy oficjalny zwiastun. Komediowa produkcja ukaże się na Netfliksie prędzej, niż można było zakładać.

Różowe lata 90. Zwiastun nowego serialu na Netflixie

Bohaterką serialowej kontynuacji będzie Leia Forman – nastoletnia córka Erica Formana i Donny Pinciotti. Rzecz dzieje się latem 1995 roku w Point Place w stanie Wisconsin – w tym samym miejscu, gdzie toczyły się “Różowe lata 70.”. Akcję osadzono piętnaście lat po finałowym odcinku pierwszej wersji serialu (ten dział się 31 grudnia 1979 roku). W sequelu Leia spędza wakacje u dziadków i poznaje innych nastolatków z najbliższej okolicy.

W rolach dziadków – Kitty i Reda Formanów – wracają Debra Jo Rupp i Kurtwood Smith. Prawdopodobnie pojawią się we wszystkich dziesięciu odcinkach sezonu pierwszego. Zobaczcie aktorów w akcji w nowym zwiastunie “That ’90s Show”.

Co innego młodsza obsada “Różowych lat 70.”, która wraca jedynie w rolach gościnnych. Na powrót zdecydowali się: Laura Prepon (Donna), Topher Grace (Eric), Mila Kunis (Jackie), Ashton Kutcher (Kelso) i Wilmer Valderrama (Fez). Powróci też Tommy Chong jako ulubieniec widzów, Leo. Danny Masterton nie otrzymał propozycji na powrót w sequelu. Wszystko za sprawą licznych kontrowersji, jakie są z nim wiązane – aktor został oskarżony o napaść seksualną.

Leię Forman gra Callie Haverda, a jej nowych przyjaciół – Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi oraz Sam Morelos. Serial “Różowe lata 90.” zadebiutuje na platformie Netflix 19 stycznia 2023 roku. Showrunnerami sitcomu są Bonnie Turner, Terry Turner, Gregg Mettler i Lindsay Turner.

“Różowe lata 70.” nadawane były od 1998 do 2006 roku przez osiem sezonów i doczekały się dwustu odcinków. W USA serial pokazywano na stacji Fox.

Previous Article
Reżyser Barbarzyńców

Reżyser "Barbarzyńców" pracuje nad swoim kolejnym horrorem

Next Article
Aubrey Plaza

Aubrey Plaza chce wygryźć Tima Burtona. Wyreżyseruje mroczny film familijny

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share