Scarlett Johansson z rolą główną w serialu Amazon Prime Video

Just Cause Scarlett Johansson
Just Cause Scarlett Johansson w serialu Prime Video / Foto: Wikimedia Comm.

Scarlett Johansson wystąpi w roli głównej w serialu Amazon Studios “Just Cause”. Będzie też producentką wykonawczą projektu. Będzie to ekranizacja książki “W słusznej sprawie”. Co ciekawe Johansson wystąpiła już w adaptacji filmowej blisko trzydzieści lat temu.

Just Cause Scarlett Johansson gwiazdą serialu Amazona

“Just Cause” będzie serialem limitowanym powstającym dla Amazona, dla platformy Prime Video. Rzecz będzie bazować na książce Johna Katzenbacha z 1992 roku. W 1995 powstał już film pełnometrażowy “W słusznej sprawie”, z udziałem Seana Connery’ego i Laurence’a Fishburne’a. Pojawiła się w nim jedenastoletnia wówczas Scarlett Johansson, grająca córkę pierwszego z aktorów.

Johansson zagra w serialu postać Madison “Madi” Cowart. Będzie reporterką z Florydy piszącą dla jednej z gazet, zajmującą się sprawą pewnego więźnia, który odsiaduje wyrok w celi śmierci i wkrótce zostanie zgładzony. Kobieta wierzy, że jest on niewinny i nie zasługuje na swój wyrok.

Johansson będzie też producentką wykonawczą serialu Amazon Studios. Stanowiska producenckie zajmą też Jonathan Lia, Keenan Flynn i Christy Hall. “Just Cause” będzie miniserialem, który powinien ukazać się w przyszłym roku. Data premiery jest na razie nieznana.

Obecnie Scarlett Johansson pracuje nad widowiskowym filmem “Project Artemis”, który będzie produkcją Apple TV+. Grają w nim także Channing Tatum i Jim Rash. Na premierę czeka również film “Asteroid City” Wesa Andersona, w którym występują Johansson, Bill Murray, Tilda Swinton i Margot Robbie.

Previous Article
Control Kevin Spacey

Kevin Spacey zabierze widzów na przejażdżkę bez trzymanki w thrillerze "Control"

Next Article
Reżyser Barbarzyńców

Reżyser "Barbarzyńców" pracuje nad swoim kolejnym horrorem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share