Kevin Spacey zabierze widzów na przejażdżkę bez trzymanki w thrillerze “Control”

Control Kevin Spacey
Control – Kevin Spacey gwiazdą brytyjskiego thrillera / Foto: Netflix, MRC

Kilka tygodni temu zakończył się głośny proces w sprawie Kevina Spaceya, oskarżanego o molestowanie seksualne. Rozprawa dobiegła końca, aktor mógł odetchnąć z ulgą i nie musiał zapłacić oskarżającemu go Anthony’emu Rappowi 40 mln dolarów odszkodowania. Nie zmienia to jednak faktu, że gwiazdor pozostaje w znacznej mierze skompromitowany w Hollywood.

Teraz jednak pojawiło się światełko w tunelu: wkrótce zobaczymy aktora w nowym filmie. Mowa o thrillerze “Control”.

Control Kevin Spacey wystąpi w thrillerze o porwaniu brytyjskiej minister

Będzie to brytyjski dreszczowiec, za którego realizację odpowiada wytwórnia Cupsogue Pictures. Kevin Spacey ma zagrać rolę głosową, przypominającą tę, którą lata temu stworzył Kiefer Sutherland w thrillerze Joela Schumachera “Telefon” (2002). Za scenariusz i reżyserię widowiska odpowie Gene Fallaize – producent m.in. “The Fearway”.

Dreszczowiec opowie o brytyjskiej pani minister Stelli Simmons, która uwikłała się w namiętny i gorący romans z premierem. Pewnego wieczoru kobieta wraca do domu w swoim autonomicznym samochodzie. Zostaje porwana, a władzę nad autem przejmuje tajemniczy szaleniec, który zna jej sekrety. Chce on zemścić się na Stelli. Uwięziona bohaterka uczestniczy w szalonej jeździe bez trzymanki ulicami Londynu.

Wygląda na to, że Spacey wcieli się w rolę głosową, występując jako porywacz. Wiadomo, że postać Stelli zagra Lauren Metcalfe – aktorka, tancerka i wokalistka, mająca w dorobku m.in. kreację w serialu “Bridgertonowie”. Jej kochanka – premiera Wielkiej Brytanii – zagra Mark Hampton (“World War Z”).

Zdjęcia do filmu będą powstały począwszy od stycznia 2023 roku w Londynie, m.in. w kompleksie Camberwell Studios. Kevin Spacey podłoży głos pod swoją postać jeszcze w tym roku. Reżyser, Fallaize, nie obawia się współpracy z kontrowersyjnym gwiazdorem i dodaje:

— Kevin Spacey to jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia. To wspaniałe, że mam możliwość współpracy z kimś tak utalentowanym. Kwestię życia prywatnego należy odstawić na bok; nie mogę tego komentować, nie znam szczegółów.

Previous Article
Terror w pociągu 2

"Terror w pociągu" doczeka się sylwestrowego sequela

Next Article
Just Cause Scarlett Johansson

Scarlett Johansson z rolą główną w serialu Amazon Prime Video

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share