Serialowa wersja “Teda” została nakręcona. Czekamy na premierę

Serial Ted
Serial Ted już oficjalnie nakręcony / Foto: Universal, Fuzzy Door

Seth MacFarlane, twórca kultowego “Family Guya”, przygotował serialową wersję “Teda”. Zdjęcia do telewizyjnej produkcji zostały już oficjalnie ukończone, o czym MacFarlane poinformował w mediach społecznościowych. Wkrótce pluszak o niewyparzonym języku znów będzie rzucał przekleństwami ku uciesze widzów.

Serial Ted został już nakręcony. Premiera wkrótce

Wygląda na to, że produkcja serialu została ukończona. MacFarlane zamieścił na Instagramie post, w którym dziękuje obsadzie i ekipie realizacyjnej za pracę wykonaną na planie, dodając: “Bądźcie gotowi, niedźwiedź powrócił”. Do postu załączono zdjęcie, na którym widzimy tytułowego Teda w obiektywie kamery monitoringu. MacFarlane zamieścił post na Instagramie (gdzie zdobył on 80 tys. polubień) i na Twitterze.

O serialowym projekcie usłyszeliśmy po raz pierwszy w połowie 2021 roku. Serial będzie dział się w latach dziewięćdziesiątych. Ted – kiedyś powszechnie znany, gadający pluszak – dziś jest już praktycznie zapomniany. Przyjaźni się z 16-letnim Johnnym Bennettem. W filmach “Ted” i “Ted 2” (2012, 2015) dorosłą wersję tej postaci grał Mark Wahlberg. W młodszego Johnny’ego wcieli się Max Burkholder. Rzecz dzieje się w Bostonie, w dzielnicy zamieszkanej przez klasę robotniczą. Jak nietrudno zgadnąć, Ted nie będzie miał najlepszego wpływu na nastoletniego kolegę.

Seth MacFarlane podkłada głos pod Teda. Rodzinę Bennettów grają Burkholder, Alanna Ubach i Scott Grimes. W obsadzie znajdują się też Giorgia Whigham, Dustin Pewitt, David Moskowitz, Austin Nash Chase, Connor Keene i Katie Silverman.

MacFarlane jest showrunnerem i scenarzystą; producentami wykonawczymi są MacFarlane, Jason Clark, Erica Huggins i Alana Kleiman. Serial ukaże się na platformie streamingowej Peacock; na razie nie podano daty premiery (całość obejrzymy w 2023 roku). Pierwszy sezon będzie liczył osiem lub dziesięć odcinków.

Previous Article
Irene Cara nie żyje

Irene Cara nie żyje. Zmarła gwiazda "Sławy" i wykonawczyni hitu "What a Feeling"

Next Article
Darby and the Dead Zwiastun

Zwiastun komedio-horroru "Darby and the Dead". Wkrótce na Disney+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share