Thomas Jane krytykuje influencerów i zjawisko cancel culture

Thomas Jane
Thomas Jane nie lubi influencerów. Dlaczego? / Foto: BondIt Media Capital, Buffalo 8, Fasehun, The Avenue Entert.

Thomas Jane wystąpił niedawno w horrorze komediowym “Slayers”, który opowiada o influencerach w tarapatach. Oto grupa gwiazdek internetu zostaje uwięziona w rezydencji tajemniczego bogacza, który jest w istocie wampirem. Jane wcielił się w postać zawadiackiego łowcy krwiopijców. Film klasy “B” przeszedł raczej bez echa; nie dziwi więc fakt, że Jane musi promować swoje ostatnie dziełko na inne sposoby. Właśnie udzielił kuriozalnego wywiadu serwisowi MovieWeb.com.

Thomas Jane ostro o influencerach

W rozmowie z dziennikarzem portalu Thomas Jane odniósł się do tematu influencerów i ich oddziaływania na internautów. 53-letni aktor przez lata uchodził za jednego z największych luzaków Hollywoodu. W wywiadzie dla MovieWeb.com brzmi dość poważnie. A może wręcz przeciwnie? Przeczytajcie fragment jego wypowiedzi:

— Influencerzy mają się dobrze, bo sprawiają wrażenie naszych przyjaciół. Może się wydawać, że wiodą życia podobne do naszych. Często tak jest, ale jednak pracują dla kogoś. Nie możemy zapominać, że influencerzy kierują się własnymi celami – nie twoim dobrem. Marchewka, którą machają nam przed oczami, zmienia się co pół minuty. Kuszą nas świecącym jabłuszkiem, które jest w gruncie rzeczy fałszywe, możliwe, że zatrute. Grupa ludzi łaknących sławy, większej liczby followersów, pieniędzy sprzedaje nam zatrute jabłka. (…)

Jane dodaje, że influencerzy “zatruwają” też umysły młodych kobiet, na przykład jego nastoletniej córki, i dlatego należy “przedstawiać im inną perspektywę”. Aktor dodaje: “mówienie prawdy staje się groźne w dzisiejszym świecie”, a influencerów nazywa “manipulatorami”.

Aktor odniósł się też do zjawiska cancel culture, uznając, że jest jego przeciwnikiem. Stwierdził, że aktorzy i ludzie showbiznesu często są “cancelowani” za “mówienie niewygodnej prawdy”.

Thomas Jane pozostaje najbardziej znany z seriali “The Expanse” oraz “Wyposażony”. Grał też w filmach “Punisher“, “Predator” (2018), “Mgła” (2007), “Cienka czerwona linia” i “Piekielna głębia”. Rola w “Wyposażonym” przyniosła mu trzy nominacje do Złotych Globów i jedną do Satelity. Zobaczcie zwiastun horroru “Slayers”.

Previous Article
Superheroes Film dokumentalny

Premiera kinowa: film dokumentalny "Superheroes" o wojnie w Ukrainie

Next Article
Luther Premiera filmu

Znamy datę premiery filmu Netfliksa "Luther" - w roli głównej Idris Elba

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share