Spin-off “The Walking Dead” otrzymał zwiastun. Kiedy premiera?

The Walking Dead: Dead City Zwiastun
The Walking Dead: Dead City Zwiastun (teaser) / Foto: AMC+

Serial “The Walking Dead” (także: “Żywe trupy”) oficjalnie zakończył już swoją emisję. 20 listopada w USA wyemitowano ostatni odcinek tej produkcji. Doczekała się ona aż jedenastu sezonów, z których te najlepsze osiągały w Stanach średnią widownię na poziomie 13–14 mln oglądających. W marcu zielone światło na realizację otrzymał spin-off – “The Walking Dead: Dead City”. Doczekał się właśnie zwiastuna.

The Walking Dead: Dead City Zwiastun serialowego spin-offu Żywych trupów

AMC złożyło zamówienie na serial “The Walking Dead: Dead City” już w pierwszym kwartale 2022 roku. Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan powrócą w nim w swoich sprawdzonych rolach – jako Maggie i Negan. Poprzednio projekt nosił tytuł “Isle of the Dead”. Nie mamy jeszcze daty premiery, ale w sieci pojawił się pierwszy zwiastun – właściwie teaser. Wiadomo, że “Dead City” trafi na ekrany w przyszłym roku, możliwe, że wiosną.

Showrunnerem “The Walking Dead: Dead City” jest Eli Jorné, który był scenarzystą i producentem wykonawczym bazowych “Żywych trupów” przez wiele sezonów. Bohaterowie spin-offu walczą o przetrwanie na pogrążonym w chaosie, apokaliptycznym Manhattanie. Z oficjalnego opisu od AMC dowiadujemy się, że “mieszkańcy Nowego Jorku uczynili z metropolii miejsce tętniące anarchią, niebezpieczeństwem, pięknem i terrorem”.

“Dead City” będzie liczyć łącznie sześć odcinków (to duża różnica w porównaniu z jedenastym sezonem “Żywych trupów”, który miał aż dwadzieścia cztery epizody). W obsadzie znajdują się także Zeljko Ivanek, Mahina Napoleon, Gaius Charles i Jonathan Higginbotham. Serwis “Undead Walking” sugeruje, że wśród aktorów są również znana z “Orange Is the New Black” Karina Ortiz oraz Caleb Reese Paul, ale te plotki nie zostały jeszcze potwierdzone.

Nie wiadomo też, jak duże będą role Jeffreya Deana Morgana i Lauren Cohan, choć fani “Walking Dead” liczą na większe wątki dla swoich ulubieńców. Morgan pojawił się w tym roku w thrillerze “Nie patrz w dół” oraz w ostatnich odcinkach “Żywych trupów”.

Previous Article
Jenna Ortega

Jenna Ortega była "zawstydzona" wcześniejszą Wednesday – Christiną Ricci

Next Article
Superheroes Film dokumentalny

Premiera kinowa: film dokumentalny "Superheroes" o wojnie w Ukrainie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share