Ryan Reynolds napisał scenariusz świątecznego filmu o Deadpoolu

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds napisał scenariusz świątecznego filmu o Deadpoolu / Foto: 20th Century Fox, Marvel Entert.

Ryan Reynolds chyba naprawdę jest fanem świąt. Właśnie wystąpił w musicalu “Spirited” (pol. “Świąteczny duch”) z Willem Ferrellem, a już zapowiedział, że pojawi się też w nowej, bożonarodzeniowej odsłonie serii “Deadpool”. Ponoć przygotował do niej własny scenariusz.

Ryan Reynolds zapowiada świąteczny film o Deadpoolu

W wywiadzie dla serwisu “Big Issue” Ryan Reynolds wyjawił, że może powstać nowa część “Deadpoola” z akcją osadzoną w święta Bożego Narodzenia. Gwiazdor napisał nawet do niej scenariusz, wspólnie z Paulem Werrnickiem i Rhettem Reese’em (czyli autorami fabuły do dwóch wcześniejszych “Deadpoolów”). Dotychczas świątecznego filmu nie udało się wyprodukować. Być może wkrótce ulegnie to zmianie.

W rozmowie z dziennikarzem Reynolds powiedział:

— Marzy mi się “Deadpool”, w którym mógłbym wziąć udział w scenie wokalno-tanecznej. Cztery lata temu ja, Rhett i Paul napisaliśmy scenariusz bożonarodzeniowego “Deadpoola”. Niestety, Disney i Fox nigdy nie wyprodukowali tej fabuły. Może któregoś dnia będziemy w stanie doprowadzić projekt do skutku. To nie byłby musical per se, po prostu świąteczny “Deadpool”. Może kiedyś…

Warto pamiętać, że w grudniu 2018 roku w kinach ukazała się też przemontowana wersja “Deadpoola 2” o tytule “Once Upon a Deadpool”. Była to świąteczna wersja kasowego hitu, dostosowana do młodszej widowni kinowej. Wersja otrzymała kategorię wiekową PG-13 od organizacji MPA.

Niedawno Ryan Reynolds zagrał główną rolę w musicalu “Świąteczny duch”, który ukazał się na Apple TV+. Jest to wariacja na temat klasycznej “Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa.

“Deadpool 3” powinien ukazać się w kinach w okolicy 2024 roku.

Previous Article
Chris Hemsworth

Chris Hemsworth tłumaczy, dlaczego przerywa karierę aktorską

Next Article
Irish Wish Lindsay Lohan

Nadchodzi kolejna komedia romantyczna z Lindsay Lohan. Co o niej wiemy?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share