Justin Long i Brittany Snow w zwiastunie komedii “Christmas with the Campbells”

Christmas with the Campbells Zwiastun
Christmas with the Campbells Zwiastun / Foto: Wild West Picture Show, RLJE, AMC

Justin Long (“Nie ma jak w rodzinie”) i Brittany Snow (“Pitch Perfect 3”) są gwiazdami komedii romantycznej “Christmas with the Campbells”, o tematyce świątecznej. Film będzie miał swoją premierę na początku przyszłego miesiąca i z pewnością oczaruje widzów. Za reżyserię odpowiada Clare Niederpruem (“Małe kobietki”, 2018).

Christmas with the Campbells Zwiastun komedii z Justinem Longiem

O czym opowie film “Christmas with the Campbells”? Główna bohaterka Jess (Brittany Snow) zostaje porzucona przez swojego chłopaka Shawna tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Co ciekawe rodzice chłopaka nadal chcą spędzić święta z jego byłą partnerką (gdy on sam będzie w podróży). Jess poznaje czarującego kuzyna Shawna (Justin Long) i mężczyzna szybko wpada jej w oko. Pojawia się jednak problem: Shawn jednak wróci do USA i planuje spędzić wigilię w rodzicami.

Fabuła filmu nie jest więc skomplikowana, ani szczególnie wymagająca – jak to w przypadku tego gatunku bywa. Niedawną komedią romantyczną z wątkiem Bożego Narodzenia jest “Falling for Christmas” (“Niezapomniane święta”) – hit Netfliksa z udziałem Lindsay Lohan.

Justin Long zagrał niedawno w horrorze “Barbarzyńcy”, który ukazał się w Polsce na platformie Disney+. Brittany Snow też wystąpiła w tym roku w horrorze – zresztą nie byle jakim, bo świetnie ocenionym przez krytyków slasherze “X”. Obsadę “Christmas with the Campbells” zasilają ponadto JoAnna Garcia Swisher, Alex Moffat, Julia Duffy, George Wendt i Erin Darling.

Komedia romantyczna “Christmas with the Campbells” ukaże się w Stanach Zjednoczonych już 2 grudnia. Premiera odbędzie się jednocześnie w kinach oraz na AMC+.

Previous Article
Magic Mike's Last Dance Zwiastun

Tatum i Hayek gorący jak nigdy w zwiastunie "Magic Mike'a 3"

Next Article
Obcy Cailee Spaeny

Cailee Spaeny, gwiazda "Devs", bohaterką nowego "Obcego"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share