Ryan Reynolds i Dave Bautista gwiazdami “Gears of War” na Netfliksie?

Gears of War Dave Bautista
Gears of War Dave Bautista i Ryan Reynolds z szansą na role w adaptacji gry / Foto: Wikimedia Commons

Netflix ogłosił, że podejmie się adaptacji kultowej serii gier komputerowych “Gears of War”. Mają powstać i film, i serial. Choć projekty znajdują się we wczesnych fazach przygotowań, już teraz spekuluje się na temat obsady. Z “GoW” właśnie powiązano dwa hollywoodzkie nazwiska.

Gears of War Dave Bautista i Ryan Reynolds w obsadzie filmu?

Cliff Bleszinski, który stworzył między innymi gry “Gears of War”, “GoW 2” oraz “Unreal”, chce, aby w adaptacji (czy to filmowej czy serialowej) role przodujące stworzyli Dave Bautista oraz Ryan Reynolds. Pierwszy miałby zagrać Marcusa Fenixa, a drugi – Damona Bairda. Obie postacie są komandosami.

W komentarzach na Twitterze można przeczytać, że fani “Gears of War” też mają pomysły, jak zebrać obsadę. Jako Dominica Santiago chętnie zobaczyliby Jona Bernthala (gwiazdora “Punishera”), a jako Augustusa Cole’a… Jesse’ego Eisenberga.

Obsadzenie Bautisty w roli Marcusa jest o tyle prawdopodobne, że już w połowie ubiegłego roku odniósł się on do filmowej adaptacji “Gears of War”. Wyjawił wówczas, że wziął udział w rozmowie z przedstawicielami studia Warner Bros., podczas której rozmawiano o możliwym udziale aktora w serii “Szybcy i wściekli”. Odpowiedział on jednak, że nie jest nią zainteresowany i przedstawił swój pomysł na filmową wersję “GoW”, gdzie zagrałby właśnie Marcusa.

Występ Bautisty w “Gears of War” nie jest niemożliwy. Gwiazdor pojawił się już bowiem w innych projektach Netfliksa – w “Armii umarłych” Zacka Snydera oraz drugiej części komedii kryminalnej “Na noże”.

Czytaj też: Półnagi Bautista i roztańczona Hudson w zwiastunie filmu “Na noże 2”

Co ciekawe Bleszinski powiedział też, że jest jeden aktor, który na pewno nie wystąpi w adaptacji “Gears of War”. Jest nim kolega Dave’a Bautisty z planu “Strażników Galaktyki” – Chris Pratt. Na Twitterze twórca “GoW” zamieścił wpis, z którego wynika, że nie życzy sobie, aby Pratt zagrał w filmie lub serialu.

Bohaterami serii “Gears of War” są żołnierze Delta Squad, którzy walczą na obcej planecie z potwornymi istotami, zagrażającymi przetrwaniu ludzkości. Cała nadzieja tkwi w Marcusie Fenixie oraz jej drużynie od zadań specjalnych. W przeszłości prawa do tytułu nabyła wytwórnia New Line Cinema, ale projekt nie doszedł do skutku. Adaptację mieli przygotować m.in. Chris Morgan i Scott Stuber.

Previous Article
Shawn Levy

Twórca "Free Guya", Shawn Levy, reżyserem "Gwiezdnych wojen"

Next Article
Dune: The Sisterhood Travis Fimmel

Nowe nazwisko w obsadzie serialowej "Diuny"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share