Edgar Ramirez jako zabójczy lekarz w 2. sezonie serialu “Dr Death”

Dr Death Edgar Ramirez
Dr Death Edgar Ramirez w obsadzie 2. sezonu / Foto: Wikimedia Comm.

Edgar Ramirez wystąpi w 2. sezonie serialu platformy Peacock “Dr Death”. Jest to antologia opowiadająca o zabójczych pracownikach służby zdrowia. Jakiś czas temu Ramirez pojawił się też w innym serialu kryminalnym – “American Crime Story: Zabójstwie Versace”, gdzie grał postać tytułową.

Dr Death Edgar Ramirez został gwiazdą 2. sezonu serialu

Edgar Ramirez zagra w “Dr Death” postać Paolo Macchiariniego. Jest to urodzony w Szwajcarii włoski chirurg, który dopuścił się przeszczepów tchawicy wykonanej ze sztucznego tworzywa. Pacjenci mężczyzny zmarli, a sprawa trafiła do prokuratury.

W serialu Macchiarini ukazany zostanie jako “czarujący i ceniony chirurg, który zajmuje się innowacyjnymi operacjami”. Nosi on wymowną ksywkę: “Pan Cud”. Reporterka Benita Alexander wszczyna śledztwo w sprawie lekarza, a granica między jej życiem prywatnym i zawodowym zaciera się. Okazuje się, że Macchiarini ma sekrety, których musi strzec – za wszelką cenę.

Showrunnerką drugiego sezonu “Dr Death” została Ashley Michel Hoban. Sezon pierwszy miał premierę w minionym roku, a Joshua Jackson zagrał w nim Christophera Duntscha – tajemniczego lekarza o psychopatycznych ambicjach. W pierwszej serii pojawili się także Alec Baldwin, Christian Slater i Grace Gummer.

Edgara Ramireza znamy przede wszystkim ze wspomnianego “American Crime Story” – drugiego sezonu serialu Ryana Murphy’ego dla FX. Za rolę w tym serialu wenezuelski aktor był nominowany do nagrody Emmy i Złotego Globu. Ramirez kojarzony jest także z kreacji w takich filmach jak “Gold”, “Kamienne pięści”, “Zbaw nas ode złego” oraz z serialu “Carlos”.

Previous Article
Ballerina Keanu Reeves

Keanu Reeves wystąpi w filmie "Ballerina" z Aną de Armas

Next Article
Seesaw Monster Anne Hathaway

Anne Hathaway i Salma Hayek zagrają w komedii sensacyjnej Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share