“Terrifier 2” doczeka się oficjalnej dystrybucji kinowej w Polsce

Terrifier 2 Premiera
Terrifier 2 Premiera w Polsce / Foto: Dark Age Cinema, Fuzz on the Lens, Bloody Disgusting

“Terrifier 2” – to tytuł, który znajduje się na językach fanów kina grozy już od blisko miesiąca. O slasherze w reżyserii Damiena Leonego dużo się mówi, bo ponoć wywołuje w widzach ekstremalne reakcje – wymioty, zasłabnięcia na salach kinowych, panikę. Niektórym potrzebna była pomoc medyczna. Takie relacje otrzymujemy przynajmniej ze Stanów Zjednoczonych. Jak “poradzą sobie” z nowym “Terrifierem” polscy widzowie?

Terrifier 2 Premiera w polskich kinach – znamy datę!

“Terrifer 2” oficjalnie zostanie zaprezentowany w polskich kinach – dystrybucją zajmie się studio Monolith Films, a premierę zaplanowano na 23 grudnia tego roku. Sequel niezależnego horroru sprzed sześciu lat przywraca na ekrany kultowego antybohatera – psychotycznego klauna Arta. Część pierwsza zyskała mieszano-pozytywne recenzje, ale szybko otoczona została nicią dzieła kultowego. O “dwójce” słyszeliśmy dotąd dużo dobrego, a opinie krytyków są lepsze.

Film, który w Polsce ukaże się pod tytułem “Terrifier 2. Masakra w Święta”, utrzymuje obecnie wynik 88 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes. Głosy pochwały płyną między innymi od takich portali jak “The Guardian”, “Metro”, “Collider” czy “Dread Central”.

W części pierwszej “Terrifiera” psychopatyczny klaun Art (David Howard Thornton) uwikłał w krwawą “zabawę” grupę przypadkowych ofiar i zgotował im potworną masakrę. Opis fabuły “dwójki”:

— Akcja filmu “Terrifier 2. Masakra w Święta” rozgrywa się w halloween. Tym razem klaun Art na swoje ofiary upatrzy Siennę (Lauren LaVerra), jej najbliższych oraz przyjaciół nastolatki. Maniakalny zabójca znowu pokaże swoją prawdziwą bezlitosną twarz i udowodni, że jego okrucieństwo nie zna granic. (źródło: Monolith Films)

Obsadę filmu zasilają m.in. David Howard Thornton, Lauren LaVerra, Samantha Scaffidi, Griffin Santopietro, Elliott Fullam, gwiazda serii “Sleepaway Camp” Felissa Rose i Chris Jericho. Zobaczcie oficjalny zwiastun “Terrifiera 2”.

Horror prezentowany jest także podczas tegorocznego Splat!FilmFest.

Previous Article
Niebezpieczni dżentelmeni

Marcin Dorociński na nowych zdjęciach z "Niebezpiecznych dżentelmenów"

Next Article
Savage Salvation Zwiastun

"Savage Salvation" - zwiastun filmu z De Niro i Malkovichem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share