Nowy horror Luki Guadagnino otworzy 13. American Film Festival

Do ostatniej kości
Do ostatniej kości – premiera w Polsce na AFF / Foto: Frenesy Film Comp., Per Capita, Vision Distr., MGM

Nastąpi to wprawdzie już po święcie halloween, ale ta informacja na pewno i tak ucieszy miłośników kina grozy. Nowy horror Luki Guadagnino “Bones and All” oficjalnie otworzy tegoroczną, 13. już edycję American Film Festival. Obraz zyskał też polski tytuł – brzmi on dość makabrycznie: “Do ostatniej kości”.

Artykuł przy współpracy z portalem motoryzacyjnym vwzone.pl

Do ostatniej kości z premierą podczas 13. edycji American Film Festival

“Do ostatniej kości” to pierwszy projekt w dorobku Luki Guadagnino, który osadzony jest i został nakręcony w Stanach Zjednoczonych. Do wcześniejszych, cenionych produkcji Włocha należą między innymi “Tamte dni, tamte noce”, “Nienasyceni”, “Suspiria” czy “Jestem miłością”. Horror z wątkiem romantyczno-kanibalistycznym otworzy tegoroczną, 13. edycję American Film Festival. Na festiwalu w Wenecji obraz przyniósł twórcy nagrodę za reżyserię.

Na festiwalu we Wrocławiu pokazanych zostanie w sumie osiemdziesiąt osiem produkcji (większość, bo 80 z nich to pełne metraże). AFF startuje 8 listopada, a już jutro ruszy sprzedaż biletów, także na seanse online.

Na zamknięcie tegorocznej edycji AFF wybrano natomiast dramat “Syn” w reżyserii Floriana Zellera – w obsadzie Hugh Jackman, Laura Dern i Anthony Hopkins.

Horror “Do ostatniej kości” zapowiadany jest jako “kanibalistyczne love story”. Timothée Chalamet i Taylor Russell grają w filmie kochanków spoza społecznego marginesu. Spotykają się przypadkiem i odbywają wspólną podróż – mają do pokonania tysiąc mil, odwiedzają amerykańskie skanseny, opustoszałe miasteczka, jeżdżą polnymi drogami.

Russell występuje w filmie jako główna protagonistka, Maren Yearly. Wkraczająca w dorosłość dziewczyna przemierza kraj w poszukiwaniu ojca. Nigdy go nie poznała, a ponieważ boryka się z nietypowymi skłonnościami, chce odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. Maren codziennie próbuje poskromić w sobie żądzę krwi i brutalnych morderstw. Po cichu marzy o zjadaniu tych osób, które najbardziej ją kochają.

Oficjalny zwiastun “Do ostatniej kości” obejrzycie tutaj.

Previous Article
Poker Face Zwiastun

"Poker Face" - zwiastun serialu z Adrienem Brodym i Natashą Lyonne

Next Article
Niebezpieczni dżentelmeni

Marcin Dorociński na nowych zdjęciach z "Niebezpiecznych dżentelmenów"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share