Strażnicy Galaktyki świętują Boże Narodzenie wraz z Kevinem Baconem

The Guardians of the Galaxy Holiday Special Zwiastun
The Guardians of the Galaxy Holiday Special Zwiastun filmu / Foto: Marvel Entertainment – kanał na YouTubie

Strażnicy Galaktyki powrócili i są głodni… świątecznych wrażeń. Marvel zaprezentował w sieci zwiastun filmu “The Guardians of the Galaxy Holiday Special”, który jest bożonarodzeniowym, średniometrażowym filmem specjalnym z premierą na Disney+. Pojawią się w nim m.in. Chris Pratt, Dave Bautista i… Kevin Bacon.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special Zwiastun filmu Marvela/Disney+

Film Marvela i Disneya ewidentnie inspirowany jest innym, podobnym projektem sprzed lat. Mowa o “The Star Wars Holiday Special”, czyli starwarsowym filmie świątecznym powstałym tuż po premierze “Gwiezdnych wojen: Nowej nadziei”. Projekt nie spotkał się z pozytywnym odbiorem i miejmy nadzieję, że nowość od Marvela nie pójdzie w jego ślady.

W filmie “The Guardians of the Galaxy Holiday Special” tytułowi bohaterowie odwiedzają Ziemię, chcąc znaleźć idealny prezent dla Petera Quilla alias Star-Lorda (Chris Pratt). W filmie pojawią się nie tylko Karen Gillan, Michael Rooker i Zoe Saldana, a także Vin Diesel i Bradley Cooper w rolach głosowych, ale też Kevin Bacon jako… on sam.

W zwiastunie uwagę zwraca scena, w której Drax (Dave Bautista) i Mantis (Pom Klementieff) odwiedzają hollywoodzkiego gwiazdora w jego własnej willi. Jest on co najmniej zaskoczony z powodu tego spotkania. Obejrzyjcie oficjalny trailer “The Guardians of the Galaxy Holiday Special”.

W obsadzie filmu znajdują się także Sean Gunn, David Moskowitz, Maria Bakalova i Stephen Blackehart. Reżyserem, scenarzystą i producentem wykonawczym świątecznego widowiska jest James Gunn. Film, który ma trwać około czterdzieści minut, ukaże się na platformie Disney+ już 25 listopada 2022.

Bożonarodzeniowy projekt ma być łącznikiem między “Strażnikami Galaktyki 2” a trzecią częścią komediowo-fantastycznonaukowej serii.

Previous Article
The Island Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix i Rooney Mara zagrają w thrillerze Pawła Pawlikowskiego

Next Article
Wendell i Wild Premiera

Premiera na Netfliksie: "Wendell i Wild" Jordana Peele'a

Related Posts
Total
0
Share