Gwiazda horroru “X”, Mia Goth, zagra w nowym filmie Cronenberga

Infinity Pool Mia Goth
Infinity Pool Mia Goth w obsadzie; nowe wieści / Foto: A24, Bron Studios, Mad Solar

Reżyser Brandon Cronenberg przygotowuje swój nowy film – “Infinity Pool”. Będzie to widowisko science-fiction szykowane przez wytwórnie Neon i Topic Studios. Gwiazdą filmu będzie Mia Goth, którą niedawno widzieliśmy w świetnie ocenionym horrorze typu slasher, “X”.

Infinity Pool Mia Goth w obsadzie filmu; nowa restrykcja wiekowa od MPA

Film uzyskał właśnie kategorię wiekową “R” od organizacji MPA – głównie ze względu na sceny seksu i brutalnej przemocy. Wcześniej miał dostać kategorię “NC-17”. Film przekracza ponoć granice ekranowej przemocy. Do poprzednich dzieł Brandona Cronenberga należą “Zaraźliwi” (2012) oraz “Possessor” (2020). Jest on, oczywiście, synem legendarnego reżysera Davida Cronenberga.

Poza Mią Goth w “Infinity Pool” zagra też Alexander Skarsgård, Cleopatra Coleman, Thomas Kretschmann, Amanda Brugel, John Ralston, Roderick Hill, Caroline Boulton, Jeff Ricketts, Amar Bukvic i Anita Major. Skarsgård i Coleman grają Jamesa i Em. Są oni zamożną parą, która spędza wakacje w kurorcie na wyspie. Za bramami luksusowego hotelu czai się jednak coś niebezpiecznego i zarazem kusicielskiego, coś, co stoi w absolutnej sprzeczności z rajską atmosferą wyspy.

Cronenberg jest nie tylko reżyserem, ale też scenarzystą “Infinity Pool”. Producentami są Skarsgård, Andrew Cividino, Rob Cotterill, Jonathan Halperyn, Noah Segal i Karen Harnisch.

Czytaj też: Brendan Fraser o powrocie do serii “Mumia”: “Nie wykluczam tego”

Previous Article
Egzorcysta Reboot

Wiemy, kiedy ruszają zdjęcia do nowego "Egzorcysty"

Next Article
A Man Called Otto Zwiastun

"A Man Called Otto" - zwiastun komediodramatu z Tomem Hanksem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share