“A Man Called Otto” – zwiastun komediodramatu z Tomem Hanksem

A Man Called Otto Zwiastun
A Man Called Otto Zwiastun / Foto: Sony Pict., Stage 6, Columbia

Sony Pictures zaprezentowało zwiastun swojego nowego filmu z Tomem Hanksem – mowa o komediodramacie “A Man Called Otto”. Tytułowy bohater to pogrążony w depresji emeryt, który utracił żonę i postanawia pożegnać się z tym światem – to się jednak nie uda.

A Man Called Otto Zwiastun tragikomedii z Tomem Hanksem

Tom Hanks występuje w filmie jako tytułowy Otto. Mężczyzna zostaje wdowcem i zostaje zmuszony zrezygnować z pracy, którą kochał przez blisko czterdzieści lat. Rozczarowany życiem 60-latek postanawia popełnić samobójstwo. Kolejne próby kończą się fiaskiem, bo za każdym razem mężczyźnie przeszkadzają nowi, rozkrzyczani sąsiedzi. Czy z tej znajomości może wywiązać się nietypowa przyjaźń?

Film “A Man Called Otto” wyreżyserował Marc Forster – twórca “Marzyciela” czy “Krzysiu, gdzie jesteś?”. Za scenariusz odpowiada David Magee, który dekadę temu napisał też fabułę oscarowego “Życia Pi”.

W filmie występują, poza Hanksem, także Mariana Treviño, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo, Cameron Britton i Mike Birbiglia. Film stanowi remake szwedzkiego komediodramatu “Mężczyzna imieniem Ove” z 2015 roku. Premierę zaplanowano na styczeń 2023 roku.

Czytaj też: TOP 5 – najlepsze role w karierze Toma Hanksa

Previous Article
Infinity Pool Mia Goth

Gwiazda horroru "X", Mia Goth, zagra w nowym filmie Cronenberga

Next Article
The Bequeathed

Twórca "Zombie expressu" przygotuje serial dla Netfliksa

Related Posts
Total
0
Share