Harrison Ford jako Thaddeus Ross w filmie “Kapitan Ameryka 4”

Kapitan Ameryka 4 Harrison Ford
Kapitan Ameryka 4 Harrison Ford w obsadzie filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Harrison Ford wystąpi w filmie z kanonu Marvel Cinematic Universe (MCU). Gwiazdor pojawi się w nadchodzącym projekcie “Captain America: New World Order”, czyli po prostu w “Kapitanie Ameryka 4”. Premierę superprodukcji zaplanowano jednak dopiero na 2024 rok.

Kapitan Ameryka 4 Harrison Ford dołącza do obsady widowiska Marvela

Harrison Ford wystąpi w filmie “Captain America: New World Order”, zastępując Williama Hurta. Wcieli się w Thaddeusa ”Thunderbolta” Rossa – antagonistę i byłego porucznika armii Stanów Zjednoczonych, który pojawił się już w przeszłości w “Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów”. Do niedawna w rolę wcielał się Hurt. Aktor i laureat Oscara zmarł, niestety, w marcu tego roku z powodu raka.

Scenariusz “Kapitana Ameryki 4” to wspólne dzieło Dalan Mussona oraz Malcolma Spellmana. Reżyserią filmu zajmie się Julius Onah (“The Cloverfield Paradox”).

Będzie to pierwsze wejście Harrisona Forda do świata MCU. Gwiazdor ma jednak na swoim koncie występy w licznych innych kasowych seriach filmowych – m.in. w tych o Indianie Jonesie, Jacku Ryanie czy “Gwiezdnych wojnach”.

W obsadzie “Captain America: New World Order” znajdują się już Ford, Anthony Mackie, Tim Blake Nelson, Danny Ramirez, Shira Haa i Carl Lumbly. Film wyprodukuje Kevin Feige. Premierę zaplanowano na 3 maja 2024 roku.

Previous Article
Julianne Moore jako Mary Villiers

Julianne Moore jako Mary Villiers w dramacie kostiumowym AMC i Sky

Next Article
Twisters

Powstanie sequel filmu "Twister". Są szanse na powrót Helen Hunt

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share