Rośnie obsada “Transformersów 7”. Dołącza m.in. Michelle Yeoh

Transformers 7 Michelle Yeoh
Transformers 7 Michelle Yeoh i Pete Davidson w obsadzie / Foto: Wikimedia Commons

Michelle Yeoh (“Zabójczy koktajl”) i Pete Davidson (“Wróć do mnie”) to dwaj kolejni aktorzy, którzy dołączyli do obsady filmu “Transformers: Przebudzenie bestii”. Oboje wcielą się w role głosowe. Projekt powstaje dla studia Paramount Pictures, premiera w 2023 roku.

Transformers 7 Michelle Yeoh i Pete Davidson w obsadzie filmu

Michelle Yeoh podłoży głos pod postać o imieniu Maximal Airazor, a Pete Davidson będzie Mirage’em – autobotem przypominającym luksusowy samochód. Akcja nowych “Transformersów” będzie toczyć się w latach dziewięćdziesiątych; w filmie znów wróci Optimus Prime. Część wydarzeń ekranowych będzie działa się w peruwiańskim Machu Picchu.

Aktorską ekipę “Transformers 7” zasilają Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Vélez i Tobe Nwigwe. W obsadzie głosowej znajdują się także Ron Perlman i Peter Cullen. Reżyserem nadchodzącego, kosztującego blisko 200 mln USD (!) widowiska jest Steven Caple Jr. Producentami są Michael Bay, Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto.

Film ukaże się 9 czerwca 2023 roku. Poprzednia odsłona serii “Transformers” to “Bumblebee”. Obraz ukazał się cztery lata temu i zarobił prawie 470 mln dolarów w kinach. W roli głównej pojawił się John Cena.

Michelle Yeoh widzieliśmy ostatnio w znakomicie przyjętym przez krytyków filmie akcji “Wszystko wszędzie naraz”. Z kolei Pete Davidson zagrał w roli drugoplanowej w satyrycznym slasherze “Bodies Bodies Bodies” z ubiegłego miesiąca.

Previous Article
Diuna 2 Data premiery

"Diuna 2" otrzymała nową datę premiery. Kiedy w kinach?

Next Article
The Wicker Man Serial

"Kult" doczeka się wersji serialowej od Andy'ego Serkisa

Related Posts
Total
0
Share