Rośnie obsada “Transformersów 7”. Dołącza m.in. Michelle Yeoh

Transformers 7 Michelle Yeoh
Transformers 7 Michelle Yeoh i Pete Davidson w obsadzie / Foto: Wikimedia Commons

Michelle Yeoh (“Zabójczy koktajl”) i Pete Davidson (“Wróć do mnie”) to dwaj kolejni aktorzy, którzy dołączyli do obsady filmu “Transformers: Przebudzenie bestii”. Oboje wcielą się w role głosowe. Projekt powstaje dla studia Paramount Pictures, premiera w 2023 roku.

Transformers 7 Michelle Yeoh i Pete Davidson w obsadzie filmu

Michelle Yeoh podłoży głos pod postać o imieniu Maximal Airazor, a Pete Davidson będzie Mirage’em – autobotem przypominającym luksusowy samochód. Akcja nowych “Transformersów” będzie toczyć się w latach dziewięćdziesiątych; w filmie znów wróci Optimus Prime. Część wydarzeń ekranowych będzie działa się w peruwiańskim Machu Picchu.

Aktorską ekipę “Transformers 7” zasilają Anthony Ramos, Dominique Fishback, Luna Lauren Vélez i Tobe Nwigwe. W obsadzie głosowej znajdują się także Ron Perlman i Peter Cullen. Reżyserem nadchodzącego, kosztującego blisko 200 mln USD (!) widowiska jest Steven Caple Jr. Producentami są Michael Bay, Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto.

Film ukaże się 9 czerwca 2023 roku. Poprzednia odsłona serii “Transformers” to “Bumblebee”. Obraz ukazał się cztery lata temu i zarobił prawie 470 mln dolarów w kinach. W roli głównej pojawił się John Cena.

Michelle Yeoh widzieliśmy ostatnio w znakomicie przyjętym przez krytyków filmie akcji “Wszystko wszędzie naraz”. Z kolei Pete Davidson zagrał w roli drugoplanowej w satyrycznym slasherze “Bodies Bodies Bodies” z ubiegłego miesiąca.

Previous Article
Diuna 2 Data premiery

"Diuna 2" otrzymała nową datę premiery. Kiedy w kinach?

Next Article
The Wicker Man Serial

"Kult" doczeka się wersji serialowej od Andy'ego Serkisa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share