“Strach”, thriller z Markiem Wahlbergiem, doczeka się serialowej wersji

Serialowa wersja Strachu
Serialowa wersja Strachu powstanie dla Peacock / Foto: Imagine, Universal

“Kult” nie jest jedynym osławionym filmem, który doczeka się wersji serialowej. Podobny los spotka thriller “Strach” – pamiętny dreszczowiec z lat dziewięćdziesiątych, w którym grali Mark Wahlberg i Reese Witherspoon. Serial powstanie dla platformy Peacock.

Serialowa wersja Strachu w przygotowaniu. Projekt zobaczą widzowie Peacock

Film z 1996 roku opowiadał o licealistce z dobrego domu, która wikła się w znajomość i romans z czarującym “niegrzecznym chłopcem”. Okazało się, że jest on gotów na wszystko, by udało się zachować bohaterkę przy sobie – a właściwie dla siebie.

Serialowa adaptacja powstanie dla serwisu streamingowego Peacock, a jego showrunnerką będzie Jessica Goldberg. Będzie to serial w konwencji thrillera psychologicznego, o grze w kotka i mysz. Pytanie tylko, kto okaże się większym zagrożeniem – rzekoma ofiara Nicole, czy może zachłanny i zaborczy David. “Fear” będzie serialem o pozornie idealnej parze, która daleka jest jednak od perfekcji.

Twórcy chcą poruszyć temat toksycznych związków, ukrytych pragnień, osobistych traum i wewnętrznych demonów. Producentami będą Brian Grazer, Ron Howard, Lilly Burns i Kristen Zolner, całość powstanie dla wytwórni Universal. Na razie nie wybrano jeszcze obsady aktorskiej i nie wiadomo, kiedy serial zadebiutuje na platformie Peacock.

Previous Article
The Wicker Man Serial

"Kult" doczeka się wersji serialowej od Andy'ego Serkisa

Next Article
Mumia 4 Brendan Fraser

Brendan Fraser o powrocie do serii "Mumia": "Nie wykluczam tego"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share