Sarah Michelle Gellar w zwiastunie serialu “Wolf Pack”

Wolf Pack Sarah Michelle Gellar
Wolf Pack – Sarah Michelle Gellar gwiazdą nowego serialu / Foto: Paramount+

Sarah Michelle Gellar wraca do gry. Aktorka, znany między innymi z serialu “Buffy: Postrach wampirów”, od dłuższego czasu pojawiała się na ekranach rzadziej i rzadziej. Ostatnio gościnnie wystąpiła jednak w komedii Netfliksa “Zróbmy zemstę”, a wkrótce obejrzymy ją w serialu “Wolf Pack”. Zobaczcie zwiastun.

Wolf Pack Sarah Michelle Gellar w zwiastunie nowego serialu Paramountu i MTV

Serial ukaże się na platformie Paramount+ 26 stycznia 2023 roku. Tego samego dnia w serwisie zadebiutuje film pełnometrażowy “Teen Wolf: The Movie”, kontynuujący kultowy serial MTV z tego samego kanonu. Paramount pokazał w sieci teaser serialu “Wolf Pack”, w którym prominentnie umieszczono też Sarah Michelle Gellar.

Aktorka wciela się w serialu w postać Kristin Ramsey, która jest główną śledczą ds. podpaleń w miejscowości, gdzie dzieje się akcja.

W obsadzie “Wolf Pack” znajdują się też Rodrigo Santoro, Armani Jackson, Bella Shepard, Chloe Rose Robertson, Tyler Lawrence Gray, Bailey Stender, Chase Liefeld, Hollie Bahar, Lanny Joon, Rio Mangini, Stella Smith, Zack Nelson, James Martinez, Amy Pietz, Bria Brimmer, John L. Adams i Sean Philip Glasgow.

Serial bazuje na książkach Edo Van Belkoma i opowie o grupie kalifornijskich nastolatków, którzy są świadkami nadnaturalnych zdarzeń. W ich miasteczku dochodzi do serii pożarów leśnych, które wybudzają ze snu paranormalną kreaturę.

Showrunnerem “Wolf Pack” jest Jeff Davis, Sarah Michelle Gellar zajęła stanowisko producentki wykonawczej, całość to wspólne przedsięwzięcie Paramountu i MTV.

Previous Article

"Teen Wolf: The Movie" - pierwsze spojrzenie na film, data premiery

Next Article
The Last Manhunt Zwiastun

Jason Momoa w remake'u westernu "Był tu Willie Boy" - zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share