Jared Leto w roli Karla Lagerfelda. Powstaje filmowa biografia

Jared Leto jako Karl Lagerfeld
Jared Leto jako Karl Lagerfeld w nadchodzącej biografii / Foto: Wikimedia Commons

Jared Leto (“Witaj w klubie”) będzie gwiazdą i producentem powstającego filmu o Karlu Lagerfeldzie. Znany hollywoodzki ekscentryk wcieli się w legendarnego projektanta mody. Za realizację biografii odpowiedzialne będzie między innymi studio House of Karl Lagerfeld.

Jared Leto jako Karl Lagerfeld w filmowej biografii o słynnym projektancie

Jared Leto ma wcielić się w samego Lagerfelda. Panowie mieli okazję poznać się także prywatnie. Ponoć wiele ich łączyło i dlatego aktor powiedział w ostatnim wywiadzie, że na planie zdjęciowym “historia zatoczy koło”. “Karl byłby dumny z tego projektu”, tłumaczy Leto. “On był prawdziwym artystą, projektantem mody, fotografem. Nie dało się go zdefiniować, on wymykał się definicjom. Był bardzo kreatywnym, potężnym człowiekiem.”

O fabule filmu biograficznego nic na razie nie wiadomo; powiedziano jedynie, że obraz skupi się na “kluczowych związkach” w życiu Lagerfelda. Nie wybrano jeszcze kandydata na reżysera. Leto dodaje: “Karl działał w swojej branży ponad pięćdziesiąt lat, więc był bliski wielu ludziom – na stopie zawodowej i osobistej. W filmie opowiemy o związkach, jakie nawiązał na różnych etapach życia.”

Film wyprodukuje wytwórnia Paradox, należąca do Leto i Emmy Ludbrook. Producentami wykonawczymi będą Pier Paolo Righi, Sébastien Jondeau i Caroline Lebar. Cała trójka była blisko związana ze zmarłym w 2019 roku projektantem.

Jared Leto obiecał, że stworzy “szczery portret” Karla Lagerfelda na ekranie. “On był celebrytą. Takich ludzi oceniamy po pozorach. Jednak Karl był też człowiekiem. Wszyscy mamy w sobie piękno i wszyscy mamy wady. Nosimy maski, aż przychodzi czas, kiedy możemy je zdjąć. Zawsze interesowało mnie, co ludzie kryją pod swoimi maskami” – tłumaczy Leto.

Previous Article
Morgan Freeman Najlepsze filmy

Morgan Freeman – biografia aktora, najlepsze filmy

Next Article
Dzika noc Zwiastun

"Dzika noc" - zwiastun. David Harbour jako zabójczy Święty Mikołaj

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share