“Mayfair Witches” – pierwszy teaser serialu adaptującego prozę Anne Rice

Mayfair Witches Zwiastun
Mayfair Witches Zwiastun serialu / Foto: Twitter.com/Immortal_AMC

Na początku 2023 roku premierę zaliczy serial “Mayfair Witches”, stanowiący ekranizację prozy Anne Rice. Tymczasem w sieci pojawił się teaser serialu z pierwszymi, nieprezentowanymi wcześniej materiałami. W roli głównej Alexandra Daddario, gwiazda “Pomiędzy zmysłami”.

Mayfair Witches Zwiastun (teaser) serialu

Choć data premiery “Mayfair Witches” wciąż nie została ujawniona, serial ma pojawić się w pierwszym kwartale nadchodzącego roku. Na Twitterze można obejrzeć pierwszy oficjalny teaser zwiastujący wyczekiwany serial grozy.

Alexandra Daddario wystąpi w “Mayfair Witches” jako Rowan – utytułowana lekarka, która jest zarazem spadkobierczynią niezwykłych mocy i należy do rodu potężnych czarownic. Kobieta z trudem odnajduje się w tym położeniu, nie jest przygotowana do roli wiedźmy. Dowiaduje się też o istnieniu pewnej mrocznej siły, która od stuleci prześladuje jej rodzinę.

Poza Alexandrą Daddario w serialu zobaczymy też takich aktorów jak Harry Hamlin (“Zmierzch tytanów”), Jack Huston (“Ben-Hur”), Beth Grant (“Mała miss”), Annabeth Gish (“Zanim się obudzę”), Tongayi Chirisa (“Another Life”), Jen Richards, Hannah Alline, Geraldine Singer, Emma Rose Smith, Tobias Jelinek i Jim Gleason.

Powstało osiem odcinków “Mayfair Witches”, showrunnerką serialu jest Esta Spalding. Projekt powstał dla stacji telewizyjnej AMC.

Wśród najpopularniejszych adaptacji książek Anne Rice znajdują się “Wywiad z wampirem” (w rolach głównych Brad Pitt i Tom Cruise) oraz “Królowa potępionych” (w roli tytułowej Aaliyah). Wkrótce ma ukazać się też kolejna ekranizacja “Interview with a Vampire”, która powstała w formie serialu – również dla AMC.

Previous Article
Emancipation Zwiastun

Will Smith jako niewolnik w zwiastunie filmu "Emancipation"

Next Article
Pierścienie Władzy Sezon 2

Rozpoczął się okres zdjęciowy do 2. sezonu "Pierścieni Władzy"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share