Billy Eichner komentuje porażkę komercyjną filmu “Bros”

Bros Billy Eichner
Bros – Billy Eichner na temat porażki w weekend otwarcia w kinach / Foto: Universal Pictures, Apatow Prod., Stoller Global Solutions

Pod koniec września w USA ukazała się wyczekiwana komedia romantyczna “Bros” z udziałem Billy’ego Eichnera. O tym projekcie słyszeliśmy już od dawna – to bowiem pierwsza mainstreamowa komedia romantyczna z wątkiem gejowskim. Niestety, film nie odnosi na razie sukcesów w kinach, pomimo świetnych recenzji. Co na to wszystko Eichner?

Bros Billy Eichner komentuje porażkę box-office’ową swojej nowej komedii

W serwisie Rotten Tomatoes komedia “Bros” utrzymuje mocny wynik: 91 proc. pozytywnych recenzji krytyków (średnia wyciągnięta ze 129 głosów) oraz 92 proc. pozytywnych opinii użytkowników. Film zebrał wysokie noty między innymi w serwisach “Chicago Sun-Times”, “Rolling Stone” czy “The Atlantic”.

Gorzej przedstawia się sytuacja box-office’owa. Kosztujący 22 mln dolarów projekt po premierze w kinach zarobił na razie tylko 4,8 mln USD. Mowa tu, oczywiście, stricte o rynku amerykańskim i kanadyjskim. Obraz wciąż czeka na premierę w takich krajach jak Brazylia (6 października), Francja (19 października), Niemcy i Meksyk (27 października) czy Wielka Brytania (28 października). W Polsce film ukaże się 4 listopada 2022.

Billy Eichner czuje się rozczarowany, że “Bros” nie odnieśli oczekiwanego sukcesu w weekend otwarcia w kinach. Aktor postanowił wylać swoje gorzkie żale w poście na Twitterze, pisząc:

— Minionego wieczoru usiadłem na tyłach kina w Los Angeles. Widzowie wybuchali śmiechem od początku filmu do jego końca, a na koniec wiwatowali. Niektórzy ocierali łzy ze śmiechu. To był magiczny seans, jestem dumny z tego filmu. Magazyn “Rolling Stone” już teraz umieścił “Bros” na liście najlepszych komedii XXI wieku. (…) Niestety, żyjemy w takim świecie, a nie innym. Pomimo świetnych recenzji, heteroseksualni ludzie – zwłaszcza w pewnych obszarach kraju – nie chcą oglądać tego filmu. To naprawdę rozczarowujące.

Film w reżyserii Nicholasa Stollera opowie o dwóch homoseksualnych mężczyznach, którzy mają się ku sobie, ale nie znajdują czasu na miłość – są zbyt zapracowani, zupełnie zignorowali życie prywatne, emocjonalne i seksualne. Ponieważ film ma konwencję komedii romantycznej, z czasem odkryją, że łączy ich coraz silniejsze uczucie. Role główne otrzymali Luke Macfarlane (“Killjoys”) i Billy Eichner (“American Horror Story”).

Previous Article
Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Serial o Jeffreyu Dahmerze wciąż pozostaje numerem jeden Netfliksa

Next Article
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu Zwiastun

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" - zobacz zwiastun filmu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share