Samara Weaving gwiazdą horroru kręconego… w Estonii

Azrael Samara Weaving
Azrael – Samara Weaving gwiazdą kolejnego filmu grozy / Foto: instagram.com/samweaving

Samara Weaving jest najbardziej znana z ról w takich filmach jak “Zabawa w pochowanego” czy “Opiekunka”. Od kilku ładnych lat występuje w licznych horrorach i jest ulubienicą miłośników gatunku. Właśnie otrzymała angaż do kolejnego straszaka – jego tytuł to “Azrael”.

Azrael Samara Weaving w obsadzie horroru kręconego w Estonii

Co ciekawe projekt nie będzie kręcony ani w Stanach Zjednoczonych, ani w Australii, skąd pochodzi gwiazda. Materiały do filmu będą kręcone w Europie Północnej, mianowicie w Estonii. Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie już 10 października.

“Azrael” to projekt opisywany jako połączenie horroru z kinem sensacyjnym. Portale filmowe donoszą, że twórcy liczą na spory sukces komercyjny i chcą, aby powstały też późniejsze sequele – ma to być w założeniu długofalowa seria. Reżyserią zajmie się E.L. Katz, który dotychczas pracował między innymi przy takich serialach jak “Nawiedzony dwór w Bly”, “Channel Zero: The Dream Door” czy “Krzyk”. Nakręcił też thriller “Drobne zbrodnie” z Nikolajem Costerem-Waldau.

Z kolei scenariusz napisał Simon Barrett – twórca fabuły do takich horrorów jak “Blair Witch”, “Gość” oraz “Ty jesteś następna”. Producentami będą Dave Caplan i Jason Cloth; film sfinansowany zostanie przez C2 Motion Picture Group. Niestety, szczegóły fabularne horroru akcji “Azrael” są trzymane w tajemnicy.

Samara Weaving jest współczesną ikoną horroru i zapracowała na swój status królowej krzyku. Jej dorobek aktorski zasilają między innymi: “Zabawa w pochowanego”, “Guns Akimbo”, “Dziewięcioro nieznajomych”, “Opiekunka” i jej sequel, “Korpo”, “Ash kontra martwe zło”. Wkrótce zobaczymy ją także w szóstej odsłonie serii “Krzyk” u boku Courteney Cox.

Previous Article
Evan Peters Najlepsze seriale

Evan Peters – biografia aktora, najlepsze seriale

Next Article
Apokawixa Recenzja

„Apokawixa” – recenzja bez spoilerów. Fabijański bryluje w pierwszym polskim zombie-horrorze

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share