Zobacz zwiastun serialu Netfliksa “Obserwator” z Naomi Watts

Obserwator Zwiastun serialu
Obserwator Zwiastun serialu / Foto: Netflix, Ryan Murphy Productions

W sieci ukazał się pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu Netfliksa pt. “Obserwator” (“The Watcher”). Jest to nowa produkcja Ryana Murphy’ego – twórcy “American Horror Story”, “Glee” czy “Konfliktu”. W roli głównej jedna z najbardziej cenionych aktorek swojego pokolenia – Naomi Watts.

Obserwator Zwiastun serialu Netfliksa z Naomi Watts

— Złowieszcze listy. Dziwni sąsiedzi. Mrożące krew w żyłach pogróżki. Rodzina przeprowadza się do podmiejskiego domu marzeń i odkrywa, że w spadku trafił jej się koszmar. (zarys fabuły – Netflix)

Serial zaliczy swoją premierę na Netfliksie już 13 października i prawdopodobnie będzie liczył siedem odcinków. Scenarzystą większości z nich jest Ryan Murphy. Naomi Watts i Bobby Cannavale grają role główne, wcielając się w małżonków, którzy zamieszkują w tajemniczym domu na przedmieściach. Ma on swój mroczny sekret i swojego “wyznawcę”. Zobaczcie oficjalny zwiastun nowej produkcji Netfliksa.

Serial “Obserwator” bazuje na kanwie prawdziwych zdarzeń. Historia, na której wzorowana będzie fabuła, jest porażająca. W 2014 roku pewne małżeństwo wykupiło piękny dom w New Jersey, który pamięta jeszcze czasy początku XX wieku. Sielanka nie trwała długo: wkrótce po przybyciu pod nowy adres zaczęły przychodzić upiorne listy. Ich adresatem był tytułowy “Obserwator”, który twierdził, że przygląda się domostwu od dziesięcioleci. W jednej z wiadomości napisał: “Jestem «Obserwatorem». Dostarczcie mi swoją młodą krew”.

Para zaczęła obawiać się o życie swoje i swoich dzieci. W innych listach “Obserwator” pisał, że musi wiedzieć, kto śpi w której sypialni, żeby mógł “wszystko dokładnie zaplanować”. Straszył też małżeństwo, pytając, czy już odkryło, co “kryje się w ścianach”. Nabywcy próbowali sprzedać dom, ale bez powodzenia.

Obsadę serialu, poza Watts i Cannavale’em, zasilają: Mia Farrow, Jennifer Coolidge, Noma Dumezweni, Joe Mantello, Richard Kind, Terry Kinney, Margo Martindale, Christopher McDonald, Michael Nouri oraz Henry Hunter Hall.

Naomi Watts zobaczymy też w innym przyszłym serialu produkcji Ryana Murphy’ego. Mowa o drugim sezonie “Konfliktu”, gdzie grają także Diane Lane, Demi Moore i Chloë Sevigny.

Warto zaznaczyć, że nowy serial Murphyego, “Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera”, miał premierę w minionym tygodniu i jest obecnie przebojem wśród widzów Netfliksa.

Previous Article
Naomi Watts Najlepsze filmy

Naomi Watts – biografia aktorki, najlepsze filmy

Next Article
Jennifer Aniston Najlepsze filmy

Jennifer Aniston – biografia aktorki, najlepsze filmy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share