Znana z “Euforii” Storm Reid wystąpi w sequelu “Zakonnicy”

Zakonnica 2 Storm Reid
Zakonnica 2 Storm Reid w obsadzie horroru Jamesa Wana / Foto: “The Real Daytime” – kanał na YouTubie

Storm Reid to kolejna aktorka, która zasiliła obsadę nadchodzącego horroru pt. “Zakonnica 2”. Gwiazda występowała w serialu “Euforia” u boku Zendayi i to z tej produkcji jest najbardziej kojarzona. Reżyserem “Zakonnicy 2” będzie Michael Chaves, twórca “Obecności 3: Na rozkaz diabła”.

Zakonnica 2 Storm Reid dołącza do obsady wyczekiwanej kontynuacji

Obecnie poza Storm Reid z projektem wiązana jest tylko jedna aktorka. Mowa o Bonnie Aarons, która powróci w roli tytułowej, demonicznej Zakonnicy. Nie ustalono jeszcze, kogo zagra 19-letnia Reid. Ponoć trwają też rozmowy z Verą Farmigą, która miałaby powtórzyć rolę demonolożki Lorraine Warren.

Premiera “Zakonnicy 2” została zaplanowana na 8 września 2023 roku. Film ma być kręcony we Francji; jeszcze kilka miesięcy temu informowano, że zdjęcia potrwają do grudnia tego roku. Akcja horroru też ma być osadzona w tym kraju, w okolicy 1956. Cała intryga wystartuje w momencie, gdy zamordowany zostaje ksiądz. Brutalna zbrodnia powoduje, że po okolicy szerzy się wcielone zło. Bohaterką filmu ma być siostra Irene, która ponownie staje do walki z okrutną, demoniczną siłą, znaną jako Valak. W pierwszej “Zakonnicy” – która działa się w rumuńskiej wiosce – Irene grana była przez Taissę Farmigę. Nie wiadomo, czy aktorka powróci w swojej roli sprzed czterech lat.

Reżyserem “Zakonnicy 2” będzie Michael Chaves – filmowiec latynoskiego pochodzenia, który nakręcił w przeszłości dwa inne horrory z tak zwanego Uniwersum “Obecności” (The Conjuring Universe): “Topielisko. Klątwę La Llorony” oraz “Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Scenariusz to dzieło Akeli Cooper (“Wcielenie”). Poprawki na skrypt nanieśli ponadto Ian Goldberg oraz Richard Naing.

Producentami “Zakonnicy 2” będą twórca serii “Obecność”, James Wan, oraz Peter Safran.

Dorobek aktorski Storm Reid zamyka thriller “One Way” z udziałem Kevina Bacona i Drei de Matteo. Aktorka dostała też rolę w innym powstającym sequelu – “Searching 2”.

Previous Article
Kyle MacLachlan Najlepsze filmy

Kyle MacLachlan – biografia aktora, najlepsze filmy

Next Article
Scott Adkins Najlepsze filmy

Scott Adkins – biografia aktora, najlepsze filmy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share