Will Smith producentem nowego filmu Paramount Pictures

Brilliance Will Smith
Brilliance – Will Smith producentem filmu Paramount Pictures / Foto: Wikimedia Comm.

Will Smith – wciąż kojarzony z kontrowersjami z tegorocznej gali Oscarów – będzie producentem nowego filmu wytwórni Paramount Pictures. “Brilliance”, o którym mowa, będzie fantasycznonaukową opowieścią o tropieniu osób obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami, jak przewidywanie przyszłości.

Brilliance Will Smith wyprodukuje film sci-fi dla Paramount Pictures

Będzie to ekranizacja książki Marcusa Sakeya o tym samym tytule anglojęzycznym, która w naszym kraju wyszła pt. “Niebezpieczny dar”. Bohaterem literackiego pierwowzoru był Nick Cooper – agent federalny, pracujący dla Departamentu Analizy i Odpowiedzi. Zostaje mu powierzone zadanie – ma wytropić członków bardzo niedużej grupy osób, które posiadają nietypowe, ale bardzo cenne zdolności. Osoby te znane są jako “Obdarzone”. Nick sam ma wyjątkowe umiejętności, podobnie zresztą jak jego córka. Mężczyzna potrafi widzieć przyszłość i będzie próbował powstrzymać wojnę.

Za realizację filmu odpowiedzialna będzie wytwórnia Willa Smitha – Westbrook Studios. Nie wiadomo, czy zagra on też główną rolę. Innym producentem będzie Akiva Goldsman, stały współpracownik Smitha, z którym tworzył on chociażby hitowe “Jestem legendą” czy “Hancocka”. Obraz nakręci Sharmeen Obaid-Chinoy, pochodząca z Pakistanu reżyserka, w 2016 r. nominowana do Oscara za dokument “Dziewczyna w rzece: Cena wybaczenia”.

Film “Brilliance” miał powstać już kilka lat temu, ale nie doszedł do skutku. Na pokładzie znajdował się wtedy Will Smith i scenarzysta David Koepp.

Previous Article
Rachel McAdams Najlepsze filmy

Rachel McAdams – biografia aktorki, najlepsze filmy

Next Article
Russell Crowe Najlepsze filmy

Russell Crowe – biografia aktora, najlepsze filmy

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share