“Pozwól mi wejść” – zobacz zwiastun serialu Showtime

Let the Right One In Zwiastun
Let the Right One In Zwiastun serialu / Foto: Showtime – kanał na YouTubie

Stacja telewizyjna Showtime udostępniła w sieci zwiastun swojego nadchodzącego serialu “Let the Right One In” – będzie to, oczywiście, adaptacja filmu grozy o tym samym tytule. Utalentowanej obsadzie aktorskiej przewodzi Demián Bichir, meksykański aktor nominowany do Oscara za rolę w “Lepszym życiu” (2011).

Let the Right One In Zwiastun serialu telewizji Showtime

Stacja Showtime w przeszłości dała widzom tak dobrze ocenione produkcje jak “Yellowjackets” czy “Dexter”. W Stanach Zjednoczonych pierwszy odcinek serialu zadebiutuje najpierw w streamingu na platformie Showtime – 7 października – a dwa dni później odbędzie się premiera telewizyjna. Kolejne odcinki mają być emitowane tydzień po tygodniu. Powstało ich łącznie dziesięć; pilota nakręcił Seith Mann. Epizod pierwszy nosi wymowny tytuł: “Anything for Blood”.

Bohaterami serialu będą Mark i jego córka Eleanor, którzy nie są zwyczajną rodziną. Dziesięć lat temu dziewczynka przeistoczyła się w wampirzycę i od tej pory “utknęła” na tym samym etapie rozwoju fizycznego – wciąż wygląda na dwanaście lat, choć mentalnie jest dojrzalsza. Eleanor może wychodzić z domu tylko nocą, a ojciec robi, co w jego mocy, by zapewnić dziecku warunki do przetrwania. Oznacza to mordowanie ludzi i karmienie jej krwią.

Marka Kane’a gra Demián Bichir, a jego ekranową córkę, Eleanor – Madison Taylor Baez. W obsadzie znajdują się również Željko Ivanek, Nick Stahl, Grace Gummer, Anika Noni Rose, Kevin Carroll i Fernanda Andrade. Ostatnia z wymienionych wcieliła się w matkę wampirzycy. Showrunnerem serialu jest Andrew Hinderaker. Producentami są Bichir, Hinderaker, Marty Adelstein, Becky Clements i Seith Mann.

Amerykański serial z pogranicza horroru i dramatu bazuje na szwedzkim oryginale – mianowicie na książce Johna Ajvide’a Lindqvista. W 2008 r. powstał też film pełnometrażowy. Po szwedzkiej wersji “Pozwól mi wejść” nakręcono jeszcze amerykański remake, z Chloë Grace Moretz i Kodim Smitem-McPhee w rolach głównych.

Na razie nie wiemy jeszcze, czy serial “Let the Right One In” z Demiánem Bichirem doczeka się oficjalnej emisji w naszym kraju.

Previous Article
I Wanna Dance with Somebody Zwiastun

"I Wanna Dance with Somebody" - zwiastun filmu o Whitney Houston

Next Article
Nicole Kidman Najlepsze filmy

Nicole Kidman – biografia aktorki, najlepsze filmy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share