“Deadstream” – zwiastun horroru komediowego serwisu Shudder

Deadstream Zwiastun
Deadstream Zwiastun filmu / Foto: Winterspectre Entert., Shudder, Stonehaven Entert.

Shudder podzielił się na YouTubie zwiastunem swojego nadchodzącego filmu – horroru komediowego pt. “Deadstream”. Tytuł zdradza wiele. Jest to utrzymany w konwencji found footage straszak, którego bohater prowadzi stream z nawiedzonego domu i wpada w paranormalną pułapkę. W roli głównej Joseph Winter.

Deadstream Zwiastun komedio-horroru platformy Shudder

O czym opowie film “Deadstream”? Zhańbiony gwiazdor internetu postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, by odzyskać swoich followersów w mediach społecznościowych. Pewnej nocy udaje się więc do domu, który rzekomo jest nawiedzony. Chce pokręcić się po posiadłości z kamerą i nakręcić najlepszy materiał, na jaki go stać. Niestety, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy mężczyzna rozzłaszcza mściwego ducha. Wieczór, który w założeniu miał przywrócić bohatera na szczyt social-mediowego Olimpu, staje się walką o przetrwanie.

“Deadstream” zadebiutuje na platformie streamingowej Shudder 6 października 2022. Jest to serwis skierowany do fanów kina grozy (niestety, niedostępny w Polsce). Rolę Shawna Ruddy’ego – głównego bohatera – brawurowo zagrał Joseph Winter. Jest on przy okazji reżyserem i scenarzystą “Deadstream” (film nakręcił przy współpracy z żoną, Vanessą Winter). Winterowie pracowali też przy nadchodzącej antologii grozy “V/H/S/99”, która również ukaże się na platformie Shudder.

Komedio-horror “Deadstream” miał swoją światową premierę w marcu tego roku podczas South by Southwest Film Festival, a w lipcu był prezentowany na festiwalu w szwajcarskim Neuchâtel. Obraz zebrał dotąd pozytywne recenzje i ma szanse rozgrzać widzów streamingowych do czerwoności.

Obsadę “Deadstream”, poza Winterem, zasilają Melanie Stone, Jason K. Wixom, Pat Barnett, Marty Collins, Jeremy Warner, Doug May, Gabe Casdorph i Brenden Bytheway. Dystrybutorem filmu w Polsce prawdopodobnie będzie Velvet Spoon.

Czytaj też: TOP 10 – najstraszniejsze horrory, jakie kiedykolwiek powstały

Previous Article
Plan na miłość Zwiastun

"Plan na miłość" - zwiastun komedii od twórców "Dziennika Bridget Jones"

Next Article
Star Wars: The Acolyte Jodie Turner-Smith

Jodie Turner-Smith wystąpi w serialu z uniwersum "Gwiezdnych wojen"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share