“Bejbis” – zwiastun komedii z Martą Żmudą Trzebiatowską

Bejbis Zwiastun
Bejbis Zwiastun komedii / Foto: Monolith, Agresywna Banda, Cavatina, Play Entert.

Już za niecałe dwa miesiące w kinach ukaże się polska komedia “Bejbis”, której reżyserem jest Andrzej Saramonowicz. Film już teraz uznawany jest za połączenie jego dwóch poprzednich hitów – “Lejdis” i “Testosteronu”. Mówi się, że reżyser powrócił w wielkim stylu – zresztą oceńcie sami, bo właśnie pojawił się oficjalny zwiastun “Bejbis”.

Bejbis Zwiastun nowej komedii Saramonowicza

“Bejbis” to komedia o niespodzianym darze od losu lub – innymi słowy – wpadce i nieplanowanej ciąży. W rolach głównych Marta Żmuda Trzebiatowska (“Mowa ptaków”) i Grzegorz Małecki (“Na układy nie ma rady”). Film ukaże się na ekranach 21 października 2022 r., a w międzyczasie możecie obejrzeć jego zwiastun.

Oficjalny opis fabuły dystrybutora (Monolith Films):

— Historia Ady (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Mikołaja (Grzegorz Małecki), którzy są udanym małżeństwem, choć 17 lat codziennych problemów odebrało im nieco radość z łączącej ich miłości. Nie na tyle jednak, by pewnej nocy – w trakcie pełnej tańców, alkoholu i zmysłowości imprezy u przyjaciela – nie pójść “na całość” jak para nieodpowiedzialnych nastolatków. Chwila zapomnienia zaowocuje dziewięć miesięcy później kolejnym dzieckiem, co spowoduje w małżeństwie Ady i Mikołaja naprawdę potężny kryzys.

Narodziny synka okażą się zresztą początkiem serii wielu wydarzeń, które niczym wybuchające co chwilę bomby wstrząsną Adą i Mikołajem. Ich 15-letnia córka Mela (Barbara Papis) – niepogodzona z narodzinami brata – zacznie im przysparzać potężnych problemów. Jakby tego było mało, źródłem kolejnych konfliktów okażą się też rodzice głównych bohaterów: nadmiernie konserwatywny Dziadek Janek (Bronisław Wrocławski) oraz nadmiernie liberalna Niebabcia (Ewa Telega). Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia zapowiadają się zatem na potężną katastrofę, którą może uratować tylko cud. I cud się pojawia wraz ze Świętym Mikołajem (Krzysztof Gosztyła), najbardziej oryginalnym Santa Clausem w historii polskiej kinematografii. Kto wie, może to znamię naszych czasów, że magię – również magię Bożego Narodzenia – może nam zapewnić wyłącznie czarodziej z ułańską fantazją.

W obsadzie także Artur Barciś (grający księdza), Dominika Kluźniak, Anna Iberszer, Joanna Kurowska Michał Komar, Adam Hutyra oraz Emma Herdzik. Przed kamerą pojawia się także Damian Ukeje – polski wokalista rockowy nigeryjskiego pochodzenia, wykonawca hitów “Zanim odejdę” i “To nie ten świat”, który debiutuje w roli aktora.

Źródło: Monolith Films

Previous Article
Silent Twins Zwiastun

Zwiastun nowego filmu Agnieszki Smoczyńskiej - "Silent Twins"

Next Article
Jamie Clayton jako Pinhead

Jamie Clayton jako kobiecy Pinhead - pierwsze zdjęcie z nowego "Hellraisera"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share