“The Son” – zobacz zwiastun filmu z Jackmanem i Hopkinsem

The Son Zwiastun
The Son Zwiastun filmu / Foto: See-Saw, Film4, Sony Pict., Ingenious Media

“The Son” to tytuł nadchodzącego dramatu w reżyserii Floriana Zellera, w którym role przodujące grają Hugh Jackman, Laura Dern i Anthony Hopkins. To historia mężczyzny w średnim wieku, który dowiaduje się, że jest ojcem nigdy nie poznanego młodzieńca. Zobaczcie oficjalny zwiastun tej poruszającej produkcji.

The Son Zwiastun dramatu obyczajowego z Hugh Jackmanem

Obraz opowie o Peterze – mężczyźnie żyjącym pełnią życia, który jest szczęśliwy u boku nowej partnerki, Emmy, oraz swojego synka. Świat bohatera pogrąża się jednak w chaosie, kiedy była żona Petera, Kate, pojawia się u progu jego drzwi i przedstawia mu ich nastoletniego synalka – Nicholasa.

Petera gra, oczywiście, Hugh Jackman, a jego eks-małżonką jest Laura Dern. W filmie “The Son” występują jeszcze Anthony Hopkins i Vanessa Kirby, więc tym samym pojawiają się w nim dwaj oscarowi zwycięzcy (Dern, Hopkins) oraz dwaj aktorzy nominowani do Nagrody Akademii Filmowej (Jackman, Kirby). Można mówić o prawdziwej śmietance.

Kto jeszcze wystąpił w dramacie “The Son”? Między innymi William Hope, Hugh Quarshie, Akie Kotabe, Joakim Skarli, Zen McGrath, Reza Diako, Julia Westcott-Hutton, Isaura Barbé-Brown i Danielle Lewis. Reżyser, Florian Zeller, nakręcił już dramat “Ojciec” z udziałem Anthony’ego Hopkinsa i napisał też do tego filmu scenariusz, który nagrodzono Oscarem i statuetką BAFTA. Film “The Son” jest ponoć “duchowym spadkobiercą” “Ojca”.

7 września odbędzie się premiera “Syna” na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, a w listopadzie projekt zostanie pokazany na dużych ekranach w Stanach Zjednoczonych. Dystrybucją dramatu zajmie się Sony Pictures Classics.

Previous Article
Park Jurajski 6 mld USD

Seria "Park Jurajski" zarobiła już 6 mld USD na całym świecie!

Next Article
Dream Scenario Nicolas Cage

Nicolas Cage zagra w komedii produkowanej przez Ariego Astera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share