“Niezniszczalni 4” – teaser filmu ze Stallone’em i Stathamem

Niezniszczalni 4 Zwiastun
Niezniszczalni 4 Zwiastun filmu (teaser) / Foto: Liongsgate, Millennium Films, Nu Image

Mamy dla Was teaser filmu akcji “Niezniszczalni 4”, w którym pojawią się takie ikony kina sensacyjnego jak Sylvester Stallone, Jason Statham czy Dolph Lundgren. Choć nie znamy jeszcze daty premiery, jedno jest pewne – na ten film warto czekać.

Niezniszczalni 4 Zwiastun filmu (teaser)

Tematyką filmu będzie konflikt nuklearny, jaki wywiązuje się na linii Stany Zjednoczone–Rosja. Być może właśnie dlatego data premiery została zawieszona, a film, choć gotowy, “stoi” w miejscu. W sequelu ekipa Niezniszczalnych zmierzy się z handlarzem broni, który dowodzi potężną, prywatną armią. Film z gatunku akcji i (krwawej) przygody promowany jest dość “charakterystycznym” sloganem reklamowym: “Umrą, kiedy będą już martwi”.

Czwartą odsłonę dochodowej serii wyreżyserował Scott Waugh – twórca “Aktu odwagi”, “Siły przetrwania” i filmowej adaptacji “Need for Speed”. Waugh nakręcił też film akcji “Project X-Traction” z Johnem Ceną (premiera ponoć w 2022).

Premiera “Niezniszczalnych 4” odbędzie się albo przed końcem 2022 roku, albo już w 2023. Tę pierwszą informację przekazuje Wikipedia, lecz bazuje ona na danych sprzed wielu miesięcy. O premierze w okolicy 2023 r. informuje serwis IMDb. Dystrybucją zajmie się Lionsgate.

W obsadzie “czwórki” znajdują się między innymi: Jason Statham, Megan Fox, Sylvester Stallone, 50 Cent, Eddie Hall, Randy Couture, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran i Andy Garcia.

Alternatywny tytuł filmu to: “Expend4bles”.

Previous Article
Dream Scenario Nicolas Cage

Nicolas Cage zagra w komedii produkowanej przez Ariego Astera

Next Article
Operation Seawolf Zwiastun

Dolph Lundgren w zwiastunie morskiego filmu akcji "Operation Seawolf"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share