Gwiazda “Euforii” w thrillerze psychologicznym Prime Video

House of Spoils Barbie Ferreira
House of Spoils Barbie Ferreira zagra w filmie Amazona i Blumhouse’a / Foto: instagram.com/barbieferreira

Gwiazda serialu “Euforia”, Barbie Ferreira, otrzymała angaż do jednej z ról w filmie “House of Spoils”. Będzie to thriller psychologiczny produkowany przez studio Blumhouse’a z myślą o emisji na Amazon Prime Video. W obsadzie znajduje się już Ariana DeBose, świeżo upieczona laureatka Oscara.

House of Spoils Barbie Ferreira dołącza do obsady filmu

Zaledwie kilka dni temu Barbie Ferreira poinformowała, że opuszcza obsadę serialu “Euforia”. Aktorka nie pojawi się w przyszłym sezonie hitowej produkcji HBO, gdzie wcielała się w Katherine Hernandez – licealistkę, która angażuje się w ruch body positivity w swojej szkole. 25-latka sama poinformowała na swoim Instagramie, że zakończyła przygodę z “Euforią”. Dodała, że “zawsze będzie kochała swoją bohaterkę”.

Teraz dowiadujemy się, że Ferreira wcieli się w jedną z ról przodujących w dreszczowcu psychologicznym “House of Spoils”. Dotychczas ujawniono tylko te dwa nazwiska – wiadomo, że w obsadzie znajdują się Ferreira i Ariana DeBose. Pierwsza z wymienionych wcieli się w zastępczynię szefowej kuchni o ciętym języku i wielkich marzeniach.

Samą szefową będzie DeBose. Wschodząca gwiazda wystąpi w “House of Spoils” jako ambitna mistrzyni sztuki kulinarnej, która otwiera swoją pierwszą restaurację. Nie będzie to zwykła knajpka, a posiadłość położona z dala od miasta, w której serwowane mają być zdrowe, naturalne potrawy od lokalnych producentów.

Nie wszystko idzie po myśli dziewczyny i tuż po otwarciu czekają na nią: chaos w kuchni, walka z szemranym inwestorem, poczucie zwątpienia we własne możliwości. Na domiar złego bohaterkę zaczyna nawiedzać duch poprzedniego właściciela budynku. Sabotuje on działalność restauratorki na każdym kroku.

Premiera “House of Spoils” nastąpi prawdopodobnie w okolicy 2023 roku. Barbie Ferreira zagrała niedawno w horrorze science-fiction Jordana Peele’a “Nie!”, gdzie wcieliła się w niejaką Nessie.

Previous Article
Home Before Dark Patrick Brice

Reżyser "Dziwaka" pracuje nad swoim kolejnym horrorem

Next Article
Zombie Town Dan Aykroyd

"Zombie Town": Aykroyd i Chase w ekranizacji książki R.L. Stine'a

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share