Adam Driver w zwiastunie “apokaliptycznej” komedii “Biały szum”

Biały szum Zwiastun
Biały szum Zwiastun filmu komediowego / Foto: Heyday Films, Netflix, Passage Pict., BB Film Prod.

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun komedii “Biały szum” z udziałem Adama Drivera i Grety Gerwig. Jest to ekranizacja książki “White Noise”, której autorem jest Don DeLillo – specjalista ds. zimnych wojen oraz wojen nuklearnych. Nadchodząca produkcja ukaże się w Polsce na Netfliksie.

Biały szum Zwiastun “apokaliptycznego” filmu z Adamem Driverem

Adam Driver występuje w filmie jako Jack Gladney – profesor zajmujący się tematyką hitlerowską. Mężczyzna wiedzie spokojne życie jako ojciec czworga dzieci i mąż Babette (Greta Gerwig). Do czasu. Pewnego dnia wszystko zmienia się za sprawą “toksycznego zderzenia”, w wyniku którego miasto zamieszkane przez Jacka zostaje pokryte niebezpiecznymi odpadami chemicznymi. “Biały szum” zapowiadany jest jako film o “tajemnicach miłości i śmierci” oraz o “możliwości szczęścia w niepewnym środowisku”.

Obraz z pogranicza komedii, dramatu i kina apokaliptycznego wyreżyserował Noah Baumbach, współtwórca “Historii małżeńskiej”. Jest on również scenarzystą. “Biały szum” będzie miał swoją światową premierę już 31 sierpnia na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Baumbach powalczy tym samym o Złotego Lwa.

Jeszcze przed końcem roku “Biały szum” zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix. Będzie tym samym pierwszym filmem prezentowanym premierowo w Wenecji, który potem trafi na ten serwis. Na razie nie podano daty, ale wiadomo, że obraz zobaczą też polscy widzowie. Planowana jest też dystrybucja kinowa w Stanach Zjednoczonych oraz emisja na Festiwalu w Nowym Jorku.

Obsadę widowiska, poza Driverem i Gerwig, zasilają także Alessandro Nivola, Don Cheadle, André Benjamin, Raffey Cassidy, Jodie Turner-Smith, Lars Eidinger, May Nivola i Sam Nivola.

Muzykę do filmu skomponował Danny Elfman, znany ze współpracy z Timem Burtonem.

Previous Article
Tár Zwiastun

Cate Blanchett w roli genialnej kompozytorki. Zwiastun dramatu "Tár"

Next Article
Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera

Nowa odsłona serii "Rozmowy z mordercą" Netfliksa już w październiku

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share