Joe Pesci jako dziadek Pete’a Davidsona w serialu “Bupkis”

Bupkis Joe Pesci
Bupkis – Joe Pesci w obsadzie serialu / Foto: “Bionic Buzz” – kanał na YouTubie

Zdobywca Oscara za rolę w “Chłopcach z ferajny”, Joe Pesci, pojawi się w nowym serialu Peacock pt. “Bupkis”. 79-letni aktor charakterystyczny wystąpi w tej streamingowej produkcji u boku Edie Falco oraz komika Pete’a Davidsona, znanego z “Saturday Night Live”.

Bupkis Joe Pesci w obsadzie serialu z Pete’em Davidsonem

Serial “Bupkis” będzie komediowym spojrzeniem na życie Pete’a Davidsona. Ma to być fikcyjna biografia ekscentrycznego gwiazdora. Joe Pesci wystąpi w roli dziadka Davidsona, a Edie Falco będzie ekranową córką Pesciego. “Bupkis” będzie zaledwie trzecim serialem w bogatym katalogu Pesciego. W połowie lat 80. pojawiał się on jako Rocky Nelson w detektywistycznej produkcji “Half Nelson”, a w 1992 r. zagrał gościnnie w “Opowieściach z krypty”.

Pesci dwukrotnie prowadził też odcinki “Saturday Night Live” (1992, ’97), czyli programu, za sprawą którego wsławił się Pete Davidson.

Serial “Bupkis” ma być pełen absurdu oraz typowego dla Davidsona, kontrowersyjnego poczucia humoru. Zapowiedziany został jako quasi-autobiograficzny. Davidson napisze scenariusz kolejnych odcinków, w czym pomogą mu często współpracujący z nim Dave Sirus i Judah Miller. Za realizację projektu odpowiedzialni będą Lorne Michaels (współtwórca “SNL”) oraz przedstawiciele wytwórni Universal Television i Broadway Video.

Joe Pesci ma na koncie komediowe role między innymi w “Zabójczej broni 2”, “Kevinie samym w domu” oraz “Moim kuzynie Vinnym”. Aktor zapowiedział pod koniec lat 90., że przechodzi na emeryturę, ale później wyłamał się z tej obietnicy i pojawił się m.in. w “Irlandczyku”, gdzie jego rola spotkała się z pochwałą krytyków.

Previous Article
The Umbrella Academy Sezon 4

Serial "The Umbrella Academy" przedłużony na 4. i ostatni sezon

Next Article
Piątek trzynastego Nowy film

Nowy "Piątek, trzynastego" już w przyszłym roku? Tak sugeruje Sean Cunningham

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share