Nareszcie! Ruszają zdjęcia do “Gliniarza z Beverly Hills 4”

Gliniarz z Beverly Hills 4
Gliniarz z Beverly Hills 4 – ruszają zdjęcia do filmu! / Foto: Paramount, Eddie Murphy Prod., Don Simpson/Jerry Bruckheimer Films

Od premiery “Gliniarza z Beverly Hills III” minęły blisko trzy dekady. Wiadomo, że czwarta odsłona komediowo-sensacyjnej serii powstanie, choć do tej pory nie powiedziano wiele na ten temat. Teraz do sprawy odniósł się nie byle kto – ceniony producent Jerry Bruckheimer. Co nowego wyjawił w sprawie projektu “Beverly Hills Cop IV”?

Gliniarz z Beverly Hills 4 – kiedy ruszą zdjęcia do filmu? Kiedy premiera?

Kilka dni temu Jerry Bruckheimer udzielił wywiadu serwisowi “Comic Book”, któremu powiedział: “Realizujemy nową część serii ‘Gliniarz z Beverly Hills’. Zdjęcia ruszają w przeciągu najbliższego tygodnia, może dziesięciu dni. Film powstanie dla Netfliksa.”

W kwietniu informowaliśmy, kto został wybrany na stanowisko reżysera “Gliniarza z Beverly Hills 4”. Został nim Mark Molloy – pochodzący z Australii debiutant, który dotąd pracował jedynie przy realizacji reklam i spotów telewizyjnych, np. dla Apple’a. Początkowo z projektem wiązano duet Adil El Arbi i Bilall Fallah, ale wybrali oni współpracę z innymi gigantami streamingowymi (HBO Max, Disney+).

Od premiery poprzedniego filmu z serii o Axelu Foleyu minęło blisko trzydzieści lat. Jerry Bruckheimer zajmie się produkcją sequela, a Eddie Murphy – choć nie potwierdzono oficjalnie, że wróci w roli głównej – to dla wielu oczywisty kandydat do obsady. Bez niego widzowie wprost nie wyobrażają sobie tej serii, jest on “synonimem” cyklu o Foleyu.

Daty premiery nie podano; możliwe, że projekt ukaże się na VOD przed końcem przyszłego roku.

Czytaj też: Efron, Murray i Crowe w zwiastunie “The Greatest Beer Run Ever”

Previous Article
The Last of Us Fragment

"The Last of Us" - pierwszy materiał wideo z serialu HBO Max

Next Article
Lou Zwiastun

Allison Janney w zwiastunie filmu sensacyjnego Netfliksa, "Lou"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share