Rory Culkin wystąpi w 6. sezonie “Czarnego lustra”

Czarne lustro Rory Culkin
Czarne lustro Rory Culkin w obsadzie serialu / Foto: instagram.com/ theroryculkin

Rory Culkin (“Halston”, “Krzyk 4”) dołącza do obsady nadchodzącego, 6. sezonu “Czarnego lustra”. Świetnie oceniona produkcja z gatunku fantastyki naukowej wraca z nowymi odcinkami, choć nie wiemy jeszcze, kiedy zadebiutują one na Netfliksie. Obecnie seria szósta znajduje się na etapie produkcji.

Czarne lustro Rory Culkin dołącza do obsady kultowego serialu sci-fi

Rory Culkin wywodzi się z rodziny filmowców i aktorów. Jego starszy brat, Macaulay, powszechnie uchodzi za ikonę kina dzięki roli w “Kevinie samym w domu”, a kolejny – Kieran Culkin – pojawia się między innymi w “Sukcesji”, czyli hitowym serialu HBO. Rory wsławił się rolami w takich produkcjach jak “Władcy chaosu”, “Bullet Head”, “Odlot”, “W pogoni za idolem”. Zagrał też ekranowego syna Mela Gibsona w filmie “Znaki” z 2002 roku, a niedawno grał w miniserialu “Pod sztandarem nieba” u boku Andrew Garfielda.

Poza Culkinem w szóstym sezonie “Black Mirror” pojawią się również: Josh Hartnett, Aaron Paul, Kate Mara, Zazie Beetz, Paapa Essiedu, Danny Ramirez, Clara Rugaard, Auden Thornton i Anjana Vasan.

Wiadomo, że wymienieni gwiazdorzy pojawią się w odcinkach od pierwszego do trzeciego “Black Mirror 6”. Kolejne nazwiska zostaną odsłonięte wkrótce. “Variety” potwierdza, że najnowsza seria niezwykle popularnej produkcji science-fiction ma liczyć więcej niż trzy epizody. Fani wciąż są rozżaleni, że sezon poprzedni (piąty) miał jedynie trzy około godzinne odcinki.

Charlie Brooker i Annabel Jones – czyli showrunnerzy – zdradzili, że odcinki “Czarnego lustra 6” będą realizowane z kinowym rozmachem. Data premiery nie została jeszcze ustalona. Niewykluczone, że twórcy odsłonią swoje karty jeszcze w grudniu.

Previous Article
House of Spoils Ariana DeBose

Ariana DeBose zagra w thrillerze psychologicznym Amazona i Blumhouse'a

Next Article
Skarb narodów 3

"Skarb narodów 3": powstaje scenariusz, możliwy powrót Cage'a

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share