Neve Campbell gwiazdą nowego serialu twórcy “Wielkich kłamstewek”

Avalon Neve Campbell
Avalon Neve Campbell dołącza do obsady nowego serialu Davida E. Kelley’ego / Foto: Paramount, Spyglass Media, Radio Silence, Project X

Neve Campbell – ikoniczna Sidney Prescott z serii “Krzyk” – otrzymała angaż do roli w nowym serialu Davida E. Kelley’ego pt. “Avalon”. Będzie to adaptacja noweli Michaela Connelly’ego; projekt powstanie na zlecenie stacji telewizyjnej ABC.

Avalon Neve Campbell w nowym serialu Davida E. Kelley’ego

Avalon to miasteczko położone na wyspie Santa Catalina, nad Oceanem Spokojnym. To właśnie w tej kalifornijskiej miejscowości będzie toczyć się akcja serialu. Neve Campbell zagra postać detektyw Nicole “Nic” Searcy, która współpracuje z departamentem szeryfa miasta Los Angeles. Kobieta ma też biuro w Avalon i zajmuje się tutejszymi sprawami. Rocznie do nadmorskiej mieściny przybywa blisko milion turystów. Każdego dnia w rejs do Avalon wyruszają setki nowych przybyszów. Każda osoba niesie za sobą nowe, ekscytujące historie – także kryminalne.

W serialu Nicole Searcy trafi na trop zagadki kryminalnej, która zmieni jej karierę nie do poznania. Campbell ma zagrać w “Avalon” twardą panią detektyw, która posiada silny kompas moralny i nie da się nikomu zastraszyć. Te cechy sprawiły, że – jak na ironię – wyrzucono ją z biura policyjnego w Los Angeles.

Neve Campbell zagra w “Avalon” rolę przodującą. Niedawno gwiazda pojawiła się też w innym serialu Davida E. Kelley’ego – “Prawnik z Lincolna”. Jest on dostępny do obejrzenia na platformie Netflix. Autor noweli Michael Connelly będzie jednym z producentów wykonawczych “Avalon”. W realizację zaangażowani są też Dana Calvo i Ross Fineman.

Premiera odbędzie się na antenie ABC, na razie nie podano dokładnej daty.

Previous Article
A Real Pain Jesse Eisenberg

Jesse Eisenberg nakręci film w Polsce. To historia o traumie i Holokauście

Next Article
House of Spoils Ariana DeBose

Ariana DeBose zagra w thrillerze psychologicznym Amazona i Blumhouse'a

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share