Nick Nolte gwiazdą psychologicznego thrillera “Eugene the Marine”

Eugene the Marine Nick Nolte
Eugene the Marine – Nick Nolte dołącza do obsady. Na zdjęciu Nolte w 1992 roku / Foto: Wikimedia Comm.

Nick Nolte (“Reguła milczenia”, “Świat w ogniu”) został wybrany na gwiazdę nowego filmu psychologicznego pt. “Eugene the Marine”. Zagra tytułowego, byłego wojskowego, którego życie z dnia na dzień zmienia się nie do poznania – zamieniając się w koszmar na jawie.

Eugene the Marine Nick Nolte w obsadzie filmu psychologicznego

W filmie, który określany jest jako psychologiczny dreszczowiec, Nick Nolte zagra Eugene’a, pseud. Gene’a – byłego członka Marines oraz owdowiałego starca, którego syn upiera się, że ten powinien sprzedać swój dom rodzinny. To sprawia, że życie mężczyzny z dnia na dzień znajduje się w rozsypce. W życiu Gene’a pojawia się pewna kobieta – jest tajemniczo znajoma. Gene traci kontakt z rzeczywistością, a granica między tym, co prawdziwe, a koszmarem sennym staje się przerażająco cienka.

Zdjęcia do filmu “Eugene the Marine” wystartują jesienią tego roku. Obraz nakręci Hank Bedford – twórca dramatu kryminalnego “Dixieland” z Riley Keough i Chrisem Zylką. Bedford napisał scenariusz wspólnie z Cesare’em Gagliardonim. Stanowisko producenta zajął Stephen Vincent, a producenta wykonawczego – Matthew Shreder, reprezentujący Concourse Media.

Filmografię Nicka Nolte’ego zamyka dramat science-fiction “Ostatnie słowa” (2020) w reżyserii Jonathana Nossitera z Charlotte Rampling. Niedawno gwiazdor dostał angaż do roli w serialu “Poker Face”, gdzie pojawią się też Natasha Lyonne, Ron Perlman, Adrien Brody i Chloë Sevigny. Reżyseruje Rian Johnson.

81-letni Nolte był trzykrotnie nominowany do Oscara, za role w “Wojowniku”, “Prywatnym piekle” i “Księciu przypływów”. Za kreację w ostatnim z tych filmów wyróżniono go Złotym Globem.

Previous Article

"Piła 10" coraz bliżej. Znamy datę premiery i nazwisko reżysera

Next Article
W rytmie rumby Zwiastun

"W rytmie rumby" - zwiastun nowej komedii od Francka Dubosca

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share