“W trójkącie” – zobacz zwiastun tragikomedii z Woodym Harrelsonem

W trójkącie Zwiastun
W trójkącie Zwiastun filmu / Foto: Imperative Entertainment, Film i Väst, Neon

Studio Neon zaprezentowało zwiastun tragikomedii “W trójkącie”, która ukaże się w USA już w październiku tego roku. Projekt w reżyserii Rubena Östlunda miał premierę na tegorocznym Festiwalu w Cannes, gdzie uhonorowano go Złotą Palmą oraz nagrodą CTS za osiągnięcia techniczne.

W trójkącie Zwiastun komediodramatu z Woodym Harrelsonem

Film “W trójkącie” to koprodukcja pięciu państw: Szwecji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Francji. Opowiada on o rejsie luksusowym statkiem organizowanym dla bogaczy – absolutnej, zamożnej śmietanki. Kapitanem rejsu jest Thomas (Woody Harrelson), otwarcie głoszący swoje marksistowskie poglądy.

Ekskluzywny statek w pewnym momencie zaczyna tonąć. Roszczeniowi bohaterowie, wśród nich między innymi para celebrytów, szukają ratunku na bezludnej wyspie. Zdaniem reżysera film opowiada o “końcu cywilizacji”. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Poza Harrelsonem w komediodramacie występują także Amanda Walker, Harris Dickinson, Dolly de Leon, Charlbi Dean, Henrik Dorsin, Zlatko Burić, Iris Berben, Vicki Berlin, Oliver Ford Davies i Sunnyi Melles.

Po premierze na Festiwalu w Cannes projekt uzyskał ośmiominutowe owacje na stojąco. Obecnie utrzymuje wynik 71 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes. Film był też prezentowany na festiwalu “Nowe Horyzonty” w Polsce. Jeszcze w tym roku powinien trafić do kin; dystrybucją zajmie się Gutek Film.

Zdjęcia do komediodramatu z Harrelsonem realizowane były w Grecji.

Previous Article
Predator: Prey

"Predator: Prey" największym hitem w historii Hulu

Next Article
Bones and All Zwiastun

"Bones and All" - zwiastun kanibalistycznego romansu z Chamaletem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share