Danny Trejo jako Megallan w filmie historycznym “1521”

1521 Danny Trejo
1521 – Danny Trejo zagra Magellana / Foto: Wikimedia Commons

Danny Trejo (“Maczeta”, “Legenda La Llorony”) dołącza do obsady filmu historycznego o Ferdynandzie Magellanie. Projekt nosi tytuł “1521” i zostanie wyreżyserowany przez Michaela Copona na podstawie historii pomysłu Francisa B. Lary Ho.

1521 Danny Trejo w obsadzie historycznego widowiska

Trejo zagra w filmie właśnie rolę główną. Pojawi się jako legendarny żeglarz portugalskiego pochodzenia, odkrywca i podróżnik morski. Uchodził on za wybitnego odkrywcę geograficznego, miał w planach opłynięcie całego świata. W roku 1520 odkrył on Cieśninę Patagońską, którą potem nazwano Cieśniną Magellana. W filmie przedstawiona zostanie historia podróży żeglarza w okolicę wyspy Homonhon.

Film “1521” pomyślany został jako widowisko historyczne nakręcone z epickim rozmachem. Może to dziwić, bo Danny Trejo od lat utożsamiany jest z kinem klasy “B” i produkcjami niskobudżetowymi. Poza Trejo w filmie pojawią się także: Costas Mandylor (“Urodzony mistrz”), Hector David Jr. (“Zabójcza plaża”), Bea Alonzo, Maricel Laxa oraz Michael Copon. Ostatni z wymienionych zagra niejakiego Lapu-Lapu – władcę filipińskiej wyspy Mactan, który stoczył walkę z Magellanem.

Copon jest też reżyserem, koproducentem i scenarzystą filmu. Obraz przygotuje wytwórnia Inspire Studios. W filmie przedstawiona zostanie historyczna bitwa na Mactan.

Materiały będą kręcone na wyspie Palawan na Filipinach. Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie jeszcze w tym miesiącu.

Trejo pojawił się niedawno w roli zabójczego Świętego Mikołaja w serialu “American Horror Stories”, a także jako Treser w serialu “Księga Boby Fetta”.

Previous Article
Unleashed Dave Bautista

Dave Bautista w filmie Netfliksa o duecie policjant–pies

Next Article
Bullet Train Wyniki finansowe

Box office: nowy film z Bradem Pittem króluje w USA

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share